Wydarzenie

WATER KOREA 2020

Data

08-10 wrzesień 2020

Lokalizacja

KINTEX, Goyang-si, Seul

Stoisko

C9-C10

Segmenty

TECHLINE

Organizator

LINAK Korea Ltd.

Strona internetowa

https://www.waterkorea.kr

WATER KOREA to największe i najważniejsze targi poświęcone gospodarce wodnej i ściekowej w Republice Korei. Z roku na rok, począwszy od 2002 roku, targowe seminaria, konferencje i wystawy poświęcone technologicznym i technicznym aspektom uzdatniania wody i oczyszczania ścieków skupiają coraz większe grono firm i przedsiębiorców z branży wodnej.

Pięciodniowe targi są doskonałą okazją dla przedstawicieli środowisk biznesowych, rządowych, akademickich i edukacyjnych do wspólnej debaty na temat przyszłych kadr i technologii. Są także najlepszym z możliwych miejscem spotkań firm takich jak LINAK, które produkują maszyny związane z gospodarką wodną i nowoczesne rozwiązania technologiczne dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Pogorszenie stanu infrastruktury oznacza wyższe koszty eksploatacji, dlatego targi oferują możliwość zapoznania się z całą gamą nowych inteligentnych rozwiązań, tworzonych w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Na stoisku firmy LINAK (C9-C10) zaprezentujemy, na przykład, w jaki sposób dzięki siłownikom liniowym LA36 można usprawnić pracę zaworów nożowych. Pokażemy, że systemy LINAK® są niezwykle łatwe w integracji, nie wymagają konserwacji, oferują wyższy poziom bezpieczeństwa i są mniej kosztowne, a automatyzacja pracy zaworów poprzez wprowadzenie rozwiązań na bazie siłowników elektrycznych skutkuje poprawą ogólnego poziomu kontroli nad obiektem.

Abyśmy mogli poznać Państwa koncepcje, zachęcamy do spotkania się z nami na targach WATER KOREA 2020.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.