Wydarzenie

Workspace Expo 2020

Data

01-03 wrzesień 2020

Lokalizacja

Paryż, Porte de Versailles

Stoisko

D13

Segmenty

DESKLINE

Organizator

LINAK FRANCE E.U.R.L

Strona internetowa

www.workspace-expo.com/

W ciągu trzech lat targi Workspace Expo stały się jednym z największych corocznych wydarzeń ekspozycyjnych w Europie w zakresie wzornictwa, meblarstwa i projektowania przestrzeni biurowych. Z roku na rok liczba wystawców rośnie o kolejne nowe marki i firmy, dzięki czemu prezentowana oferta jest coraz szersza. Nadchodząca edycja targów zapowiada się nad wyraz bogato, interesująco i przede wszystkim dynamicznie.  Jest to wyjątkowa okazja do spotkania się z decydentami, pomysłodawcami i całą francuską branżą designu.

Workspace Expo jeszcze nigdy nie stwarzało tylu możliwości w zakresie budowania i rozwoju własnej działalności. Zarówno dla przedsiębiorców doświadczonych, jak i początkujących, francuskich i zagranicznych, targi Workspace Expo są jednym z ważniejszych akceleratorów biznesu.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.