Wydarzenie

MIFF 2020

Data

30 czerwiec - 03 lipiec 2020

Lokalizacja

Putra World Trade Centre (PWTC)

Stoisko

2B13 (Hala 2B)

Segmenty

DESKLINE

Organizator

LINAK Actuators Sdn. Bhd.

Strona internetowa

https://2020.miff.com.my/

Największe w Azji Południowo–Wschodniej targi mebli gromadzą ponad 600 wystawców z Malezji i zza granicy. Jako najbardziej uznane wydarzenie w branży meblarskiej w Azji Południowo-Wschodniej, targi MIFF nieprzerwanie plasują się w pierwszej dziesiątce najlepszych tego typu imprez na świecie. Co roku w marcu spotykają się tutaj najlepsi producenci i klienci z całego świata. Od swojej pierwszej edycji w roku 1995 targi MIFF stanowią wyjątkową platformę współpracy i rozwoju branżowego dla setek tysięcy uczestników.

Wśród innych produktów segmentu DESKLINE firma LINAK zaprezentuje swoja najnowszą ofertę obejmującą modele DF2, DS1, DLPlus i aplikację Desk Control. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 2B13.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.