Wydarzenie

NeoCon 2020

Data

08-10 czerwiec 2020

Lokalizacja

theMART, Chicago Illinois

Stoisko

10-100

Segmenty

DESKLINE

Organizator

LINAK U.S. Inc.

Strona internetowa

https://neocon.com/

NeoCon to jedno z największych na świecie i najważniejszych wydarzeń targowych w segmencie projektowania wnętrz komercyjnych.

Podczas tego wydarzenia LINAK zaprezentuje wyjątkowe technologie i rozwiązania oparte na zastosowaniu siłowników liniowych. Ofera LINAK obejmuje szeroką gamę kolumn podnoszących, jednostek obsługowych i zintegrowanych rozwiązań cyfrowych do zastosowań m.in. w wyposażeniu sal konferencyjnych, stołach biurowych, stojakach na monitory i telewizory oraz regulowanych przegrodach działowych, które pozwalają na wprowadzenie ruchu w dowolnym miejscu przestrzeni biurowej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z licznymi możliwościami zaawansowanych napędów LINAK w zakresie poprawy jakości i komfortu miejsca pracy.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.