Wydarzenie

KIMES 2020

Data

19-22 marzec 2020

Lokalizacja

COEX, Seul

Stoisko

Hala D (III piętro), D739

Segmenty

MEDLINE & CARELINE

Organizator

LINAK Korea Ltd.

Strona internetowa

http://www.kimes.kr/

Odbywające się w Korei 36. Międzynarodowe Targi Medyczne KIMES 2020 są doskonałą okazją do rozpoznania i potwierdzenia dużego potencjału i perspektyw dla przyszłości branży medycznej w połączeniu z przeglądem obecnie panujących w niej trendów. W targach weźmie udział 1,2 tysiąca koreańskich i zagranicznych producentów, którzy będą prezentować nowe produkty i nowoczesne technologie.

Tegoroczna edycja targów przyczyni się do rozpowszechnienia najnowszej wiedzy i rozwiązań technologii medycznej, które są dostosowane do szybko rozwijającego się rynku medycznego. Odwiedzający targi będą mogli przyjrzeć się z bliska najróżniejszym elementom wyposażenia: od małych podzespołów po kompletne urządzenia.

Firma LINAK zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania na bazie siłowników do łóżek i zastosowań w sektorze medycznym, takich jak łóżka szpitalne, domowe łóżka medyczne, fotele dentystyczne, fotele zabiegowe i sprzęt rentgenowski. Pokażemy także, na czym polega nasz najwyższy standard odporności na mycie, IPX6 Washable DURA™ w połączeniu z szerokim wachlarzem rozwiązań w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa.

Zapraszamy na spotkanie z nami oraz naszymi wyjątkowymi systemami i rozwiązaniami na stoisku LINAK (D739, Hala D).

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.