Wydarzenie

RSNA

Data

01-05 grudzień 2019

Lokalizacja

McCormick Place, Chicago, IL

Stoisko

5121

Segmenty

MEDLINE & CARELINE

Organizator

LINAK U.S. Inc.

Strona internetowa

www.rsna.org/annual-meeting

Konferencja RSNA 2019 to najważniejsze wydarzenie dla radiologów, producentów tworzących nowoczesny zaawansowany sprzęt medyczny i innych specjalistów w Ameryce Północnej związanych z ochroną zdrowia. W konferencji uczestniczy ponad 52 000 gości ze wszystkich części świata, którzy dzielą się swoimi poglądami i przemyśleniami na temat radiologii.

Jako dostawca bezpiecznych i wydajnych napędów do zastosowań medycznych, firma LINAK pomaga klientom w budowaniu przewagi nad konkurencją na dynamicznie zmieniającym się rynku. Nasze ponad 22-letnie doświadczenie i znajomość specyfiki rynku są doskonałym fundamentem ścisłej współpracy z klientami przy tworzeniu niezawodnych siłowników i systemów siłownikowych z atestem medycznym do zastosowań w branży opieki medycznej.

Zapraszamy na oba wydarzenia i rozmowę o kierunkach przyszłego rozwoju nowoczesnego sprzętu radiologicznego i innych urządzeń medycznych.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.