Wydarzenie

MÖBELVISIONEN

Data

21 listopad 2019

Lokalizacja

Servicepoint A30, Uhlendiekstraße 88, 32257 Bünde, NIEMCY

Stoisko

LINAK

Segmenty

DESKLINE, HOMELINE

Organizator

LINAK GmbH

Strona internetowa

www.trendfilter.net/events

W roku 2007, w samym sercu niemieckiego przemysłu meblarskiego we Wschodniej Westfalii, z inicjatywy producentów mebli powstała sieć, której przedstawiciele spotykają się w centrum wystawienniczo-konferencyjnym A30 Servicepoint w Bünde, prezentując i omawiając na wczesnym etapie trendy i wizje kształtujące się w tym segmencie rynku. 

Celem tej inicjatywy jest rozwój konstrukcyjno-technologicznych kompetencji producentów, partnerów i klientów branży meblarskiej, by na tej podstawie ustalać nowe standardy branżowe nie tylko w kraju, ale i na świecie. Sieć biznesowa B2B nieustannie się rozbudowuje, stawiając na bezpośrednią komunikację i współpracę z rozmaitymi producentami.

Kilka razy w roku, w Servicepoint A30 w Bünde organizowane są prestiżowe panele dyskusyjne, do udziału w których zapraszani się klienci branży meblarskiej, dostawcy mebli, producenci surowców oraz architekci wnętrz, projektanci mebli i przetwórcy.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.