Napędy elektryczne w przemyśle meblarskim na targach Trendfilter 2019
Wydarzenie

MÖBELVISIONEN

Data

21 listopad 2019

Lokalizacja

Servicepoint A30, Uhlendiekstraße 88, 32257 Bünde, NIEMCY

Stoisko

LINAK

Segmenty

DESKLINE, HOMELINE

Organizator

LINAK GmbH

Strona internetowa

www.trendfilter.net/events

W roku 2007, w samym sercu niemieckiego przemysłu meblarskiego we Wschodniej Westfalii, z inicjatywy producentów mebli powstała sieć, której przedstawiciele spotykają się w centrum wystawienniczo-konferencyjnym A30 Servicepoint w Bünde, prezentując i omawiając na wczesnym etapie trendy i wizje kształtujące się w tym segmencie rynku. 

Celem tej inicjatywy jest rozwój konstrukcyjno-technologicznych kompetencji producentów, partnerów i klientów branży meblarskiej, by na tej podstawie ustalać nowe standardy branżowe nie tylko w kraju, ale i na świecie. Sieć biznesowa B2B nieustannie się rozbudowuje, stawiając na bezpośrednią komunikację i współpracę z rozmaitymi producentami.

Kilka razy w roku, w Servicepoint A30 w Bünde organizowane są prestiżowe panele dyskusyjne, do udziału w których zapraszani się klienci branży meblarskiej, dostawcy mebli, producenci surowców oraz architekci wnętrz, projektanci mebli i przetwórcy.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.