Wydarzenie

METSTRADE 2019

Data

19-21 listopad 2019

Lokalizacja

RAI Amsterdam, Holandia

Stoisko

07.321

Segmenty

TECHLINE

Organizator

LINAK Actuator-Systems B.V.

Strona internetowa

https://www.metstrade.com/

Targi METSTRADE to największa na świecie wystawa materiałów, technologii i elementów wyposażenia łodzi i jachtów. To tutaj spotykają się przedstawiciele branży rekreacyjnych jednostek pływających w celu nawiązania kontaktów, zaprezentowania i poznania innowacyjnych rozwiązań oraz wzajemnej wymiany doświadczeń i poglądów. 

Firma LINAK w coraz większym stopniu angażuje się w rozwój systemów na potrzeby przemysłu morskiego, dostrzegając rosnące zapotrzebowanie na swoje trwałe, niezawodne i wnikliwie przetestowane rozwiązania w zakresie ruchu.  

Zapraszamy do zapoznania się z szerokimi możliwościami wykorzystania w konstrukcji jachtów siłowników elektrycznych LINAK oraz innych rozwiązań z naszej oferty, które są proste w montażu, bezobsługowe i przetestowane pod kątem odporności na najtrudniejsze warunki środowiskowe. Nowe aplikacje i wytrzymałe systemy stworzone na potrzeby żeglugi morskiej pozwolą złapać dodatkowy wiatr w żagle. LINAK oferuje właścicielom jachtów rozwiązania, które zapewniają wyższy komfort użytkowania w każdym elemencie: od świetlików i włazów po łóżka i platformy kąpielowe. 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego (07.321), gdzie przez cały czas trwania targów będziemy do dyspozycji naszych gości. Będzie to dobra okazja, aby porozmawiać na temat Państwa potrzeb i naszych możliwości.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.