Wydarzenie

Teknologia19

Data

05-07 listopad 2019

Lokalizacja

Messukeskus, Helsinki, Finlandia

Stoisko

F11 (Hala 6)

Segmenty

TECHLINE, DESKLINE

Organizator

LINAK OY

Strona internetowa

www.teknologia.messukeskus.com

Targi Teknologia to ważne wydarzenie technologiczno-przemysłowe o międzynarodowym charakterze, odbywające się centrum kongresowo-wystawienniczym Messukeskus w Helsinkach, które gromadzi pod jednym dachem zarówno renomowane firmy, jak i zupełnie nowe, innowacyjne przedsiębiorstwa. Ekspozycje poświęcone wielu różnym, ale wzajemnie uzupełniającym się zagadnieniom, zapewniają całościowy przegląd różnych gałęzi przemysłu. 

Firma LINAK uczestniczy w tym wydarzeniu po raz kolejny, aby zaprezentować swoim klientom i gościom możliwości wykorzystania wytrzymałych siłowników elektrycznych w celu uzupełnienia lub zastąpienia nimi systemów hydraulicznych i pneumatycznych w zastosowaniach, gdzie liczy się duży udźwig z możliwością regulacji.
 
Czekamy na wszystkie osoby zainteresowane możliwościami szerokiego spektrum siłowników IC, które nadają się idealnie do niemal każdego zastosowania w automatyce przemysłowej i ciężkim sprzęcie budowlanym.

Zachęcamy do odwiedzin i poszukania inspiracji na naszym stoisku (F11, Hala 6). Wspólnie możemy kształtować przyszłość technologii napędów elektrycznych.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.