Wydarzenie

KOMAF 2019

Data

22-25 październik 2019

Lokalizacja

KINTEX, Seul, Korea Południowa

Segmenty

TECHLINE

Organizator

LINAK Korea Ltd.

Strona internetowa

www.komaf.org

Koreańskie Targi Maszynowe (KOMAF) to najważniejsze targi przemysłowe w Korei. To odbywające się raz na dwa lata wydarzenie oferuje wszystko, o co zabiega sektor przemysłu - od zaawansowanych systemów sterowania ruchem i automatykę zakładów produkcyjnych przez rozwój nowych materiałów po technologie przyjazne środowisku.

W tym roku firma LINAK zaprezentuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie automatyki przemysłowej, przeznaczone do rozmaitych zastosowań w wielu różnych obszarach, w tym m.in. w oczyszczaniu ścieków, maszynach przemysłowych i budowlanych oraz sprzęcie rolniczym i systemach ochrony przed słońcem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy LINAK i zapoznania się z możliwościami naszych sprawdzonych i przetestowanych siłowników w zakresie modernizacji istniejących systemów.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.