Wydarzenie

EXPOSICAM 2019

Data

15-18 październik 2019

Lokalizacja

Pordenone, Włochy

Stoisko

B30 (Hala 5)

Segmenty

DESKLINE, HOMELINE

Organizator

LINAK ITALIA S.r.l.

Strona internetowa

www.exposicam.it

Międzynarodowe targi komponentów, akcesoriów i półproduktów dla przemysłu meblarskiego SICAM co roku goszczą przedstawicieli ze 104 krajów i 8000 firm zainteresowanych ofertą ponad 600 wyjątkowych wystawców.

Do włoskiego miasta Pordenone od lat przyjeżdżają najważniejsi światowi producenci rozwiązań sprzętowych, aby zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie papieru i dekoracji, drzwi, stolarki, paneli, urządzeń i podzespołów, sprzętu gospodarstwa domowego, oklein, narzędzi i materiałów tapicerskich, materiałów ściernych, klejów, farb, tkanin oraz skór. 

Na tegorocznej ekspozycji firmy LINAK będzie można zobaczyć wszystkie rozwiązania w zakresie ruchu przeznaczone do mebli. Starannie zaprojektowane kolumny podnoszące, intuicyjne elementy obsługowe i inteligentne oprogramowanie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego B30 w Hali 5. Do zobaczenia na miejscu.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.