Wydarzenie

Warsaw Home 2019

Data

03-06 październik 2019

Lokalizacja

Nadarzyn, Polska

Stoisko

Hala D Stoisko D2.11

Segmenty

DESKLINE, HOMELINE

Organizator

LINAK Polska

Czas płynie nieubłaganie. Kolejna edycja targów Warsaw Home będzie mieć miejsce w październiku. W firmie LINAK® będziemy dopracowywać ostatnie szczegóły aż do otwarcia imprezy 3 października. 

Będzie to nasze drugie już uczestnictwo w tym wydarzeniu, które, jak zauważyliśmy, z roku na rok odnosi coraz większe sukcesy. Na tegoroczną edycję przygotowaliśmy wiele nowych produktów i rozwiązań, które usprawnią i ulepszą więcej niż jeden mebel.

Z niecierpliwością czekamy na prezentację naszych siłowników elektrycznych do regulowanych biurek, stojaków multimedialnych, blatów kuchennych i mebli wypoczynkowych. Jak zawsze jesteśmy gotowi zapewnić wsparcie, wiedzę i doświadczenie oraz doradzić, jak najlepiej wdrożyć produkty LINAK w opracowywanych projektach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska D2.11 w Hali D na targach Warsaw Home 2019, aby sprawdzić możliwości wykorzystania najnowocześniejszej technologii siłowników.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.