Wydarzenie

Alihankinta 2019

Data

24-26 wrzesień 2019

Lokalizacja

Tampere Exhibition and Sports Centre, Tampere, Finlandia

Stoisko

Stoisko 300 (Hala D)

Segmenty

DESKLINE, TECHLINE

Strona internetowa

www.subcontractingtradefair.com

Odbywające się corocznie targi Alihankinta Trade Fair w fińskim Tampere gromadzą blisko 20 tysięcy ekspertów, decydentów i innych osób zawodowo związanych z przemysłem, co czyni je największym wydarzeniem przemysłowym w Finlandii.

Firma LINAK uczestniczy w tym wydarzeniu po raz kolejny, aby zaprezentować swoim klientom i gościom możliwości usprawnienia pracy ciężkich maszyn budowlanych i rolniczych dzięki zastosowaniu wytrzymałych siłowników elektrycznych. Pokazane zostaną również różnego rodzaju rozwiązania dla automatyki przemysłowej i energetyki. 

Na targach zaprezentujemy przykłady usprawnień w zakresie automatyzacji dzięki możliwości zintegrowania siłowników IC z najbardziej zaawansowanymi technologicznie układami sterowania. Nie zapominając o pracownikach jako najważniejszym kapitale każdego przedsiębiorstwa, zapewniamy także rozwiązania poprawiające ergonomię pracy na stanowiskach przemysłowych. Pokażemy, w jaki sposób nowoczesna technologia siłowników może podnieść wydajność, poprawić zdrowie i zwiększyć motywację pracowników w biurach, nie niszcząc przy tym środowiska naturalnego.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska 300 (Hala D), aby dowiedzieć się więcej na temat łatwych w integracji rozwiązań LINAK oraz korzyści płynących ze stosowania urządzeń z napędem elektrycznym. 

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.