Wydarzenie

Alihankinta 2019

Data

24-26 wrzesień 2019

Lokalizacja

Tampere Exhibition and Sports Centre, Tampere, Finlandia

Stoisko

Stoisko 300 (Hala D)

Segmenty

DESKLINE, TECHLINE

Organizator

LINAK OY

Strona internetowa

www.subcontractingtradefair.com

Odbywające się corocznie targi Alihankinta Trade Fair w fińskim Tampere gromadzą blisko 20 tysięcy ekspertów, decydentów i innych osób zawodowo związanych z przemysłem, co czyni je największym wydarzeniem przemysłowym w Finlandii.

Firma LINAK uczestniczy w tym wydarzeniu po raz kolejny, aby zaprezentować swoim klientom i gościom możliwości usprawnienia pracy ciężkich maszyn budowlanych i rolniczych dzięki zastosowaniu wytrzymałych siłowników elektrycznych. Pokazane zostaną również różnego rodzaju rozwiązania dla automatyki przemysłowej i energetyki. 

Na targach zaprezentujemy przykłady usprawnień w zakresie automatyzacji dzięki możliwości zintegrowania siłowników IC z najbardziej zaawansowanymi technologicznie układami sterowania. Nie zapominając o pracownikach jako najważniejszym kapitale każdego przedsiębiorstwa, zapewniamy także rozwiązania poprawiające ergonomię pracy na stanowiskach przemysłowych. Pokażemy, w jaki sposób nowoczesna technologia siłowników może podnieść wydajność, poprawić zdrowie i zwiększyć motywację pracowników w biurach, nie niszcząc przy tym środowiska naturalnego.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska 300 (Hala D), aby dowiedzieć się więcej na temat łatwych w integracji rozwiązań LINAK oraz korzyści płynących ze stosowania urządzeń z napędem elektrycznym. 

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.