Wydarzenie

KOFURN 2019

Data

28 sierpień - 01 wrzesień 2019

Lokalizacja

KINTEX, Seul, Korea Południowa

Segmenty

DESKLINE, HOMELINE

Organizator

LINAK Korea Ltd.

Strona internetowa

kofurn.or.kr/us/

Od materiałów wykończeniowych do ścian i podłóg przez okna, drzwi i rolety po lampy i inne elementy wyposażenia wnętrz. To wszystko i jeszcze więcej na targach KOFURN 2019 w Seulu.
 
Organizowane po raz 30. w Korei Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz odbędą się w centrum wystawienniczym KINTEX. Po raz kolejny w tym wydarzeniu weźmie udział firma LINAK, która zaprezentuje swoim klientom i gościom nowoczesne, proste w obsłudze i łatwe w integracji rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych, które mogą poprawić komfort korzystania z mebli z regulacją położenia.

Szczególną uwagę będziemy chcieli zwrócić na nowe rozwiązanie z kompletną ramą do stołów biurowych DF1, które jeszcze bardziej ułatwia projektowanie biurek z regulacją wysokości.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.