Wydarzenie

SPS IPC Drives Italia

Data

28-30 maj 2019

Lokalizacja

Fiere di Parma, Włochy

Stoisko

F074 (Hala 3)

Segmenty

TECHLINE

Organizator

LINAK ITALIA S.r.l.

Strona internetowa

www.spsitalia.it

SPS Italia to największe we Włoszech wydarzenie wystawienniczo-targowe dla firm oferujących rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej oraz inteligentne, cyfrowe i elastyczne systemy produkcyjne. Przez trzy dni maja targi odwiedza blisko 35 000 osób, aby spotkać się ze wszystkimi uczestnikami łańcucha dostaw, od producentów OEM i dystrybutorów po użytkowników końcowych i integratorów systemów, jak również przedstawicieli prasy branżowej i naukowców akademickich.

Podczas targów LINAK zaprezentuje światowej klasy siłowniki elektryczne ze zintegrowanym sterownikiem (IC) i magistralą CAN do różnego rodzaju zastosowań w przemyśle. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego F074 w Hali 3, aby porozmawiać czy to na temat technologii, koncepcji czwartej rewolucji przemysłowej Industry 4.0, czy też konkretnych rozwiązań i indywidualnych potrzeb.   

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.