Wydarzenie

Interzum 2019

Data

21-24 maj 2019

Lokalizacja

Niemcy, Kolonia, Koelnmesse

Stoisko

Hala 7.1 – stoisko E019

Segmenty

DESKLINE, HOMELINE

Strona internetowa

www.interzum.com

Interzum to jedne z największych na świecie targów dla producentów i dostawców mebli i wyposażenia wnętrz. Przez cztery dni maja, na blisko 190 000 m² powierzchni wystawienniczej, spotyka się ponad 1700 wystawców z ponad 60 krajów, aby porozmawiać o przyszłych trendach oraz zaprezentować swoje przełomowe projekty i innowacyjne produkty.

W tym roku na ekspozycji firmy LINAK® organizowanej pod hasłem Move Together będzie można zobaczyć nowe i zaskakujące produkty i rozwiązania, zaprojektowane z myślą o nowej generacji mebli z regulacją ustawienia. 

Tym samym wprowadzamy do naszej bogatej oferty systemów opartych na zastosowaniu elektrycznych siłowników i kolumn podnoszących kolejne, całkowicie nowe rozwiązania, gotowe do pełnego wykorzystania potencjału technologii cyfrowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tworzeniem nowoczesnych środowisk biurowych i komfortowych przestrzeni wypoczynkowych, dostosowanych do potrzeb współczesnych użytkowników.

Nasze stoisko E019 mieści się w Hali 7.1.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.