Wydarzenie

Hospitalar 2019

Data

21-24 maj 2019

Lokalizacja

Expo Center Norte, São Paulo, Brazylia

Stoisko

Pavilhão Branco – Rua 9 – 160

Segmenty

MEDLINE & CARELINE

Organizator

LINAK DO BRASIL COMÉRCIO DE ATUADORES LTDA.

Strona internetowa

www.hospitalar.com

Targi Hospitalar to najważniejsze wydarzenie biznesowe dla branży medyczno-opiekuńczej w Ameryce Południowej. W tym roku odbędzie się 26. edycja tej imprezy. Przez cztery dni maja ponad 85 tys. osób zawodowo związanych z branżą medyczną odwiedza ponad 1,2 tys. wystawców z ponad 50 krajów, aby porozmawiać o najnowszych rozwiązaniach i przyszłych kierunkach rozwoju branży medycznej.

W tym roku firma LINAK zaprezentuje inteligentne systemy regulacji położenia nowej generacji, przeznaczone do szerokiego spektrum zastosowań medycznych, takich jak łóżka szpitalne, domowe łóżka medyczne, leżanki zabiegowe i podnośniki pacjenta. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji w Pavilhão Branco (Rua 9 - 160), aby dowiedzieć się, jak przełomowy standard czystości IPX6 Washable DURA™ może poprawić funkcjonalność każdej aplikacji z korzyścią zarówno dla personelu medycznego, jak i pacjentów.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.