Wydarzenie

CMEF Spring 2019

Data

14-17 maj 2019

Lokalizacja

National Exhibition and Convention Center (Szanghaj), Szanghaj, Chiny

Stoisko

R27 (Hala 5.1)

Segmenty

MEDLINE & CARELINE

Organizator

LINAK (Shenzhen) Actuator Systems, Ltd.

Strona internetowa

www.cmef.com.cn

Chińskie Międzynarodowe Targi Sprzętu Medycznego (China International Medicinal Equipment Fair - CMEF) zostały zorganizowane po raz pierwszy w 1979 roku i od tej pory odbywają się dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Po ponad 38 latach ciągłego wprowadzania innowacji i usprawnień, targi CMEF stały się największą wystawą sprzętu medycznego, powiązanych produktów i usług w całym rejonie Azji i Pacyfiku. 

Targowa ekspozycja firmy LINAK obejmuje różnorodne rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych LINAK dla szerokiej gamy zastosowań w obszarze opieki zdrowotnej. Zachęcamy wszystkich chętnych do wymiany doświadczeń i poglądów, abyśmy następnie mogli wspólnie zrobić jeszcze więcej.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy LINAK® podczas wiosennej edycji targów CMEF 2019 i zapoznania się z najnowszą ofertą technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w obszarze opieki medycznej.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.