Wydarzenie

Expomed Eurasia 2019

Data

28-30 marzec 2019

Lokalizacja

Stambuł, Turcja

Stoisko

242A

Segmenty

MEDLINE & CARELINE

Strona internetowa

www.expomedistanbul.com

Targi Expomed Eurasia to najważniejsza platforma spotkań dla przedstawicieli branży medycznej w regionie Eurazji i Turcji. W 2018 roku w targach uczestniczyło łącznie 35,832 specjalistów z 90 krajów, dla których były to cztery dni wymiany poglądów i budowania sieci współpracy na przestrzeni różnych dziedzin i narodowości.
 
Podczas tegorocznej edycji targów tematem przewodnim LINAK będą nowe technologie i najnowsze rozwiązania w zakresie ruchu do łóżek szpitalnych i podnośników pacjenta. Już dziś dla użytkowników końcowych istotnymi i pożądanymi standardami są odporność na mycie oraz wyższy poziom higieny i ergonomii, a my jesteśmy gotowi zaprezentować możliwości technologii siłowników elektrycznych, które pozwolą naszym klientom zajść dalej.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy LINAK (242A) na targach Expomed Eurasia 2019 i zapoznania się z możliwościami w zakresie poprawy jakości życia i pracy naszych partnerów i ich klientów. 

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.