Wydarzenie

SPHM 2019

Data

04-08 marzec 2019

Lokalizacja

Rosen Centre, Orlando, FL

Segmenty

MEDLINE & CARELINE

Od 1999 roku Tampa VA Research and Education Foundation pracuje nad udoskonaleniem badań nad przyczynami i skutkami bezpiecznego obchodzenia się z pacjentami oraz urazami w wyniku upadków zarówno wśród opiekunów, jak i pacjentów. Oprócz badań fundacja organizuje również coroczną konferencję, na której można zaprezentować prace, warsztaty i rozwiązania aplikacyjne.

W samych Stanach Zjednoczonych co roku odnotowuje się około 200 000 urazów spowodowanych pracą wśród personelu pielęgniarskiego i opiekuńczego. Od ponad 22 lat w firmie LINAK nie szczędzimy wysiłków zmierzających do zapewnienia naszym klientom możliwości dostarczania niezawodnych i trwałych podnośników pacjenta, które podnoszą jakość życia opiekunów i pacjentów na całym świecie.

Przyjedź i odwiedź nas na konferencji. Z niecierpliwością czekamy, aby móc pokazać nasze wydajne i przyjazne dla użytkownika systemy siłowników elektrycznych do podnośników osobowych, które poprawiają zarówno ergonomię, jak i bezpieczeństwo.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.