Wydarzenie

Targi Stockholm Furniture & Light Fair 2019

Data

05-09 luty 2019

Lokalizacja

Stockholmsmässan, Sztokholm, Szwecja

Stoisko

A19:28

Segmenty

DESKLINE

Targi mebli i oświetlenia Stockholm Furniture & Light Fair, odbywające się równolegle ze Sztokholmskim Tygodniem Designu, to jedna z największych na świecie wystaw dla skandynawskiej branży wzorniczej. Przez siedem dni lutego ponad 200 indywidualnych atrakcji i 700 wystawców będzie zaskakiwać, bawić i inspirować tysiące gości z całego świata.

W tym roku ekspozycja firmy LINAK będzie prezentowana pod szyldem koncepcji Design Meets Movement, która ma zachęcać kreatywnych projektantów i nowatorskich architektów do wprowadzania rozwiązań w zakresie elektrycznej regulacji wysokości do ich przyszłych projektów mebli biurowych i kuchennych oraz innych elementów wyposażenia, z korzyścią dla współczesnego użytkownika. 

W trakcie wydarzenia chcemy pokazać nowe rozwiązania i możliwości kolumn podnoszących, siłowników i intuicyjnych jednostek obsługowych w zakresie zapewnienia płynnej, ergonomicznej i cichej regulacji ruchu w meblach i innych elementach wyposażenia.

Osoby zainteresowane twórczą dyskusją i wzajemną inspiracją zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego A19: 28.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.