Technologie i trendy

Wkrocz w przyszłość i buduj swoją przewagę nad konkurencją

W nieustannie zmieniającym się świecie niezmiernie ważne jest nadążanie za trendami i zmianami. Gwarancją przetrwania dla firm jest i będzie zdolność do osiągnięcia przewagi nad konkurencją. Budowanie przewagi nad konkurencją polega na obniżeniu kosztów i przygotowaniu się na wyzwania przyszłości.

Wysoka wydajność niskim nakładem środków
Mniej przestojów, mniej konserwacji, szybsza konfiguracja, bardziej inteligentne sterowanie i wyższa dokładność oznaczają lepszą funkcjonalność rozwiązania.

Gotowość na wyzwania przyszłości
Pod pojęciem gotowości na wyzwania przyszłości rozumiemy dysponowanie wygodnymi, nowoczesnymi i inteligentnymi rozwiązaniami zapewniającymi najlepsze właściwości w zakresie obsługi, dokładności i prędkości.

Przewaga nad konkurencją
Wysoka wydajność niskim nakładem środków i innowacyjne technologie zastosowanego rozwiązania to sposób na budowanie przewagi nad konkurencją i wykonanie ruchu w przyszłość .

Składnik rozwiązania – siłowniki ze zintegrowanym sterownikiem
Siłowniki przemysłowe ze zintegrowanym sterownikiem (IC) zapewniają zdolność do budowania przewagi nad konkurencją z wykorzystaniem posiadanego rozwiązania. 

Stanowią one gwarancję prostej konserwacji, obsługi i instalacji, a także szerokiego wyboru niestandardowych ustawień i komunikacji zwrotnej, które przekładają się na zdolność do dostosowania rozwiązania do indywidualnych potrzeb. 

Zintegrowany sterownik

Sprawdź możliwości w zakresie komunikacji i konfiguracji inteligentnych siłowników.

Krok w przyszłość – siłowniki ze zintegrowanym sterownikiem play-icon

Krok w przyszłość – siłowniki ze zintegrowanym sterownikiem

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia play-icon

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia

Jak wykorzystać napędy w technologii Plug & Play™ w zastosowaniach przemysłowych play-icon

Jak wykorzystać napędy w technologii Plug & Play™ w zastosowaniach przemysłowych

Pliki

Krok w przyszłość

Dowiedz się więcej na temat przyszłości napędów na bazie siłowników IC.

Przegląd produktów TECHLINE

Odkryj szeroki wybór wytrzymałych produktów o dużej mocy z segmentu TECHLINE. Produkty te zapewniają najwyższą trwałość i niezawodność na potrzeby eksploatacji w trudnych warunkach.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.