Technologia LINAK IC: Siłowniki liniowe ze zintegrowanym sterownikiem
Technologie i trendy

Wkrocz w przyszłość i buduj swoją przewagę nad konkurencją

W nieustannie zmieniającym się świecie niezmiernie ważne jest nadążanie za trendami i zmianami. Gwarancją przetrwania dla firm jest i będzie zdolność do osiągnięcia przewagi nad konkurencją. Budowanie przewagi nad konkurencją polega na obniżeniu kosztów i przygotowaniu się na wyzwania przyszłości.

Wysoka wydajność niskim nakładem środków
Mniej przestojów, mniej konserwacji, szybsza konfiguracja, bardziej inteligentne sterowanie i wyższa dokładność oznaczają lepszą funkcjonalność rozwiązania.

Gotowość na wyzwania przyszłości
Pod pojęciem gotowości na wyzwania przyszłości rozumiemy dysponowanie wygodnymi, nowoczesnymi i inteligentnymi rozwiązaniami zapewniającymi najlepsze właściwości w zakresie obsługi, dokładności i prędkości.

Przewaga nad konkurencją
Wysoka wydajność niskim nakładem środków i innowacyjne technologie zastosowanego rozwiązania to sposób na budowanie przewagi nad konkurencją i wykonanie ruchu w przyszłość.

Składnik rozwiązania – siłowniki ze zintegrowanym sterownikiem
Rozwiązania na bazie siłowników ze zintegrowanym sterownikiem (IC) zapewniają zdolność do budowania przewagi nad konkurencją w oparciu o rozwiązanie. Instalacja i obsługa jeszcze nigdy nie były tak proste. Dostępne są również liczne opcje personalizacji.

IC to seria zintegrowanych sterowników dla siłowników segmentu TECHLINE®. Stanowią one gwarancję prostej konserwacji, obsługi i instalacji, a także szerokiego wyboru niestandardowych ustawień i komunikacji zwrotnej, które przekładają się na zdolność do dostosowania rozwiązania do indywidualnych potrzeb. 

Oferta siłowników IC
Oferta siłowników IC obejmuje aktualnie wybrane modele – kolejne będą dostępne w niedługim czasie. Dostępne aktualnie opcje IC: 

IC Basic – z opcją Plug & Play™
To proste rozwiązanie na bazie siłowników dostarczane jest w wersji wstępnie skonfigurowanej pod kątem oczekiwań klienta. Istnieje możliwość dostosowania takich parametrów, jak: długość skoku, prędkość, ograniczenie natężenia prądu oraz komunikacja zwrotna siłownika.

IC Basic

IC Advanced – opcja konfigurowalna
Siłownik IC w wersji zaawansowanej zapewnia łatwy dostęp do konfiguracji i regulacji prędkości, długości skoku, ograniczeń natężenia prądu z wykorzystaniem przyjaznego w obsłudze narzędzia konfiguracyjnego.

IC Advanced

IC Parallel
W ramach tej przystosowanej do samodzielnej konfiguracji opcji możliwe jest połączenie równolegle do 8 siłowników. Siłownik nadrzędny ze zintegrowanym sterownikiem w postaci mostka H umożliwia sterowanie pracą do 7 urządzeń podrzędnych. Nie jest wymagane wprowadzenie skrzynek kontrolnych ani rozbudowanego okablowania.

Połączenie równoległe

IC BUS – opcja z magistralą komunikacyjną
Opcja z magistralą komunikacyjną zapewnia niczym nieskrępowaną personalizację i rozszerzone monitorowanie. Dostarczamy siłowniki IC z magistralą CAN SAE J1939, Modbus RTU RS485 lub LINbus w zależności od preferencji.

Magistrala komunikacyjna

Filmy

Krok w przyszłość – siłowniki ze zintegrowanym sterownikiem play-icon

Krok w przyszłość – siłowniki ze zintegrowanym sterownikiem

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia play-icon

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia

Jak wykorzystać napędy w technologii Plug & Play™ w zastosowaniach przemysłowych play-icon

Jak wykorzystać napędy w technologii Plug & Play™ w zastosowaniach przemysłowych

Pliki

Krok w przyszłość

Dowiedz się więcej na temat przyszłości napędów na bazie siłowników IC.

Przegląd produktów TECHLINE

Odkryj szeroki wybór wytrzymałych produktów o dużej mocy z segmentu TECHLINE. Produkty te zapewniają najwyższą trwałość i niezawodność na potrzeby eksploatacji w trudnych warunkach.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.