System

Rozwiązania Plug and Play na bazie siłowników

Segment LINAK TECHNLINE oferuje zaawansowane rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych, które łączą wszystkie elementy w zakresie inteligentnej regulacji w jeden system. Ich montaż odbywa się na zasadzie Plug and Play, więc działają bezpośrednio po podłączeniu.

Wydajne systemy siłowników do prostej integracji

We współczesnym świecie automatyzacja znajduje coraz szersze zastosowanie. Odnosi się to przede wszystkim do miejsc, do których dostęp jest utrudniony, a także rozwiązań, w których bezpieczeństwo odgrywa zasadniczą rolę. Systemy segmentu LINAK TECHLINE® to kompletne rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych do zautomatyzowanych i zdalnie sterowanych rozwiązań w budownictwie, hodowli, maszynach przemysłowych, maszynach rolniczych i wielu innych obszarach. 
Niezależnie od tego, czy potrzebny jest system on-grid (podłączony do sieci), czy też off-grid (niepodłączony do sieci), dostępne opcje obejmują odbiornik radiowy z pilotem zdalnego sterowania oraz pilot tradycyjny.

Rozwiązania niepodłączone do sieci są zazwyczaj stosowane w m.in. pojazdach, ciągnikach i kombajnach. Systemy podłączone do sieci znajdują zazwyczaj zastosowanie w automatyce przemysłowej, a także w rozwiązaniach przeznaczonych dla sektora hodowli, wentylacjizakładów oczyszczania ścieków, itd.

Niezniszczalne play-icon

Niezniszczalne

Krok w przyszłość – siłowniki ze zintegrowanym sterownikiem play-icon

Krok w przyszłość – siłowniki ze zintegrowanym sterownikiem

Pliki

Przegląd produktów TECHLINE

Odkryj szeroki wybór wytrzymałych produktów o dużej mocy z segmentu TECHLINE. Produkty te zapewniają najwyższą trwałość i niezawodność na potrzeby eksploatacji w trudnych warunkach.

Krok w przyszłość

Dowiedz się więcej na temat przyszłości napędów na bazie siłowników IC.

Wykonaj krok w przyszłość – wybierz rozwiązania elektryczne!

Poznaj zalety siłowników elektrycznych w porównaniu z hydraulicznymi.

Więcej o pergolach

Pergole zapewniają cień, gdy słońce znajduje się w najwyższym punkcie na niebie. Dowiedz się, w jaki sposób rozwiązania systemowe LINAK zapewniają szybką i łatwą regulację położenia pergoli chroniących przed słońcem.

Więcej o żaluzjach fasadowych

Zintegrowane systemy żaluzji fasadowych pozwalają regulować dostęp światła i ciepła, zapewniając w ten sposób lepszy klimat w pomieszczeniach i poprawiając efektywność energetyczną budynku.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.