Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Wyzwania dla branży opieki medycznej

Systemy elektrycznych siłowników liniowych LINAK muszą być w stanie sprostać wielu przyszłym wyzwaniom, takim jak otyłość, postępujące starzenie się społeczeństwa, rosnąca liczba zachorowań na cukrzycę i coraz więcej osób cierpiących na demencję.

Sektor opieki medycznej stanie wkrótce przed wyzwaniami wynikającymi z trzech wymienionych poniżej trendów:
  • Starzenie się społeczeństwa spowoduje wzrost zapotrzebowania na opiekę medyczną w szpitalach, ośrodkach opieki i domach.
  • W wielu krajach coraz większym problemem są choroby wynikające z niewłaściwego trybu życia. Poprawie globalnej sytuacji ekonomicznej towarzyszy przyrost liczby poważnych i przewlekłych chorób. W efekcie szpitale i placówki opieki medycznej stają przed koniecznością zapewnienia pomocy coraz większej liczbie pacjentów.
  • Problem otyłości na świecie jako jeden z wielu skutków nieprawidłowego trybu życia stanowi – niemal dosłownie – ogromne obciążenie dla służby zdrowia. 

Wyzwania klientów są naszymi wyzwaniami

Przedstawione trendy to dla producentów sprzętu na potrzeby placówek opieki medycznej zarówno wyzwanie, jak i szansa. W najbliższej przyszłości na popularności zyskają te rozwiązania, które przynoszą poprawę komfortu pracy i samopoczucia personelu medycznego. To samo zjawisko dotyczyć będzie tych produktów, które oferują pacjentowi większą wygodę i wyższy poziom niezależności od personelu. 

Segment LINAK MEDLINE® & CARELINE®, dostarczający rozwiązania dla producentów sprzętu medycznego, uważnie obserwuje potrzeby branży opieki medycznej. Zaawansowane systemy na bazie elektrycznych siłowników liniowych mogą stać się wymaganym w kontekście przyszłych wyzwań usprawnieniem w wielu rodzajach sprzętu na potrzeby szpitali i placówek opieki medycznej.

Pomagamy poprawiać funkcjonowanie służby zdrowia

Wiemy, że współpraca z klientami przekłada się na zdolność do wytwarzania innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają personelowi medycznemu wywiązywanie się z jego codziennych obowiązków. Pacjenci zyskują większy komfort i poczucie większej niezależności. 

Właśnie tego potrzebujemy w obliczu czekających na nas wyzwań. Dlatego właśnie zachęcamy do przekazania LINAK® MEDLINE & CARELINE swoich potrzeb i pomysłów, tak abyśmy wspólnie mogli opracować w pełni funkcjonalne rozwiązanie.

 

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.