Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Zasilacze impulsowe w systemach MEDLINE & CARELINE

Zasilacze impulsowe (SMPS) dla rozwiązań na bazie siłowników liniowych LINAK zapewniają niski pobór mocy w trybie gotowości, oferując jednocześnie wysoką moc wyjściową i wydajność w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami transformatorowymi.

Zasilacze impulsowe w systemach MEDLINE® & CARELINE ®

Rozwiązania dla segmentu MEDLINE & CARELINE z zasilaczem impulsowym (SMPS) zapewniają niski pobór mocy w trybie gotowości, oferując jednocześnie wysoką moc wyjściową i wydajność w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami transformatorowymi. Stanowią gwarancję utrzymania stałej prędkości siłownika niezależnie od obciążenia.

Standardowe wartości napięcia zasilania pozwalają na wprowadzanie rozwiązań MEDLINE & CARELINE z zasilaczem impulsowym na rynek globalny.

Zalety zasilaczy impulsowych

Rozwiązania MEDLINE & CARELINE z zasilaczem impulsowym odznaczają się:

  • ekologiczną konstrukcją zapewniającą minimalne zużycie energii w trybie gotowości,
  • wysoką wydajnością i mocą na potrzeby utrzymania stałej prędkości siłownika,
  • odpornością na wartość prądu stałego,
  • uniwersalnym napięciem zasilania (od 100 do 240 VAC),
  • mniejszą masą i kompaktowymi rozmiarami z myślą o prostej integracji.

Kilka produktów LINAK dostępnych jest z zasilaczami impulsowymi

Skrzynki kontrolne tego typu są wykorzystywane najczęściej w takich zastosowaniach, jak łóżka szpitalne, leżanki i stoły zabiegowo-diagnostyczne i inne rozwiązania w obszarze opieki medycznej. Aby dowiedzieć się więcej na temat skrzynek kontrolnych z zasilaczem impulsowym, zapoznaj się ze stronami produktów.

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.