Technologie i trendy

Seria skrzynek kontrolnych LINAK – skrzynka uniwersalna

Seria CO skrzynek kontrolnych LINAK oferuje wszechstronne możliwości. Poprawiliśmy możliwości utrzymania higieny, ułatwiliśmy zarządzanie kablami oraz wprowadziliśmy innowacyjny wspornik, który pozwala mocować skrzynki w różnych położeniach. Co najważniejsze: funkcje te wyznaczają nowy standard dla produktów LINAK.

Na czym polega filozofia „jeden świat – jedna skrzynka”?
Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu, rozległej wiedzy i znajomości zagadnień technicznych w LINAK wyznaczamy nowe standardy poprzez udostępnianie wielu nowych funkcji za pośrednictwem skrzynek kontrolnych. Dysponując międzynarodowymi atestami oraz oferując lokalne magazyny i usługi, tworzymy warunki, w których przedstawiciel LINAK jest zawsze pod ręką. Standardem we wszystkich skrzynkach kontrolnych jest zasilacz impulsowy, co sprawia, że nadają się one do wykorzystania w wielu zastosowaniach w szpitalach i domach opieki. Ponadto technologia CO-Link™ umożliwia wprowadzenie dodatkowej skrzynki kontrolnej w celu uzyskania dwukrotnie większej liczby kanałów i obsługi większej liczby urządzeń za pomocą pojedynczego pilota.


Skrzynki kontrolne przystosowane do mycia maszynowego 
Higiena to zagadnienie najwyższej wagi w zastosowaniach związanych z opieką medyczną. Z tego powodu skrzynki kontrolne LINAK zapewniają stopień szczelności IPX6 Washable DURA™, który oznacza, że urządzenia są wodoszczelne i przystosowane do mycia maszynowego w stopniu znacząco wyższym, niż przewidują aktualne normy.  W tym kontekście jakość LINAK jest synonimem najwyższej trwałości skrzynek kontrolnych, które są objęte pięcioletnią gwarancją.

Łatwe dopasowanie w każdym rozwiązaniu
Niewielka waga i kompaktowa konstrukcja zwiększają liczbę możliwych zastosowań, a innowacyjne zarządzanie kablami oferuje szerokie możliwości montażu. Pomysłowy wspornik pozwala na zamocowanie skrzynek kontrolnych w różnych położeniach, a wszystkie skrzynki kontrolne mogą korzystać z zasilania awaryjnego na bazie akumulatora, jeżeli wymagają tego warunki eksploatacji.

Seria skrzynek kontrolnych LINAK – skrzynka uniwersalna
Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK play-icon

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK

LINAK – produkcja według światowych standardów play-icon

LINAK – produkcja według światowych standardów

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Broszura poświęcona testom w LINAK

Każdy podzespół siłownika poddawany jest serii testów przeprowadzanych w centrum badawczym LINAK. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w folderze.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.