Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Skorzystaj ze wsparcia, jakie zapewniamy dzięki naszemu know-how w dziedzinie rozwiązań

Firma LINAK ma ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu niezawodnych i innowacyjnych systemów siłowników elektrycznych na potrzeby zastosowań w branży opieki medycznej. „Care for Tomorrow Today”: razem możemy zbudować lepszą przyszłość.

Czy jesteś gotowy? Technologia i trendy

Sięgając po produkty LINAK, wybierasz 30 lat doświadczenia w dostarczaniu wysokiej klasy rozwiązań.

Care for Tomorrow Today: odnajdź swój obszar specjalizacji i sprawdź, jak możemy pomóc Ci w budowaniu lepszej przyszłości. 

Systemy siłowników do łóżek szpitalnych
W każdym szpitalu liczba łóżek jest większa niż liczba lekarzy i pielęgniarek. Dlatego stworzenie łóżka, które pozwala na wyeliminowanie wielu czasochłonnych zadań personelu medycznego, daje niemal stuprocentową pewność sukcesu. Rozwiązania LINAK Intelligent Care Solutions™ oferują wiele możliwości wykorzystania nowatorskich pomysłów.

Siłowniki do łóżek w domach opieki
Zastosowanie technologii LINAK pozwala na wprowadzenie w łóżkach w domach opieki inteligentnych środków bezpieczeństwa, takich jak przycisk wezwania opiekuna, oświetlenie pod łóżkiem czy czujnik do sygnalizowania sytuacji, w których pacjent opuszcza łóżko lub je moczy.

Systemy siłowników do podnośników pacjenta
Bezpieczeństwo i niezawodność to zagadnienia kluczowe dla eksploatacji podnośników pacjenta. Jednak zabiegając o reputację wśród opiekunów i pacjentów, warto postarać się o ustanowienie jeszcze wyższych standardów. Pomocne w tym zadaniu będą rozwiązania LINAK.

Siłowniki elektryczne do foteli dentystycznych
Siłowniki elektryczne LINAK zapewniają wszechstronną regulację fotela dentystycznego wraz z możliwością połączenia kilku ruchów w jeden.

Systemy siłowników do domowych łóżek medycznych
Obserwujemy wzrost zainteresowania domowym sprzętem medycznym umożliwiającym większe uniezależnienie pacjenta od pomocy z zewnątrz. Nasze inteligentne siłowniki oferują praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie nowatorskich rozwiązań na potrzeby domowych łóżek medycznych.

Siłowniki elektryczne do leżanek/stołów
Bóle i schorzenia kręgosłupa to bardzo częste dolegliwości wśród personelu pielęgniarskiego i lekarskiego. Dlatego właśnie tak ważne jest podnoszenie ergonomii i łatwości regulacji leżanek oraz stołów zabiegowo-diagnostycznych – właśnie w tym specjalizuje się firma LINAK.

Systemy siłowników liniowych do foteli zabiegowych
Ponieważ pacjenci spędzają dużo czasu na fotelu zabiegowym, warto zadbać o jego większą funkcjonalność, w tym funkcję regulacji położenia. W ofercie LINAK znaleźć można także takie rozwiązania, jak lampka do czytania czy ładowarka do telefonów komórkowych.

Siłowniki liniowe do wózków inwalidzkich
Dla osób korzystających z wózków inwalidzkich w równym stopniu liczą się niezawodność i komfort. Walory te mogą zapewnić wydajne, kompaktowe i ciche słowniki elektryczne odznaczające się niskim zużyciem energii oraz wysoką precyzją działania.

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.