Skontaktuj się z Nami Tutaj
System

Systemy do podnośników pacjenta

Systemy siłownikowe LINAK umożliwiają płynne podnoszenie i regulację podnośników pacjenta, zapewniając wzrost bezpieczeństwa i ergonomii pracy personelu medycznego. Specyfikacja systemu zależy od potrzeb i wymagań klienta. Nacisk położony może zostać na moc, prędkość, poziom hałasu lub liczbę kanałów (siłowników). Domyślnie systemy LINAK zapewniają napęd podnośników pacjenta w trzech różnych konfiguracjach, z których każda umożliwia zastosowanie kilku różnych rozwiązań. Mowa tu o konfiguracjach: podstawowej, średnio zaawansowanej lub zaawansowanej.

MEDLINE & CARELINE – systemy do podnośników pacjenta
Systemy siłowników do podnośników pacjenta

Skrzynka kontrolna z akumulatorem 24V, połączona z jednym lub kilkoma sprawdzonymi i przetestowanymi siłownikami oraz intuicyjnym pilotem obsługowym. Oto doskonały system do podnośnika pacjenta, który przyczyni się do zapewnienia większego bezpieczeństwa w ramach opieki nad pacjentami. 

Od trzydziestu lat firma LINAK pozostaje liderem innowacyjnych rozwiązań dla sektora opieki medycznej, dostarczając rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb klienta.

Typowe systemy do podnośników pacjenta

Specyfikacja systemu zależy od potrzeb i wymagań klienta. Nacisk położony może zostać na moc, prędkość, poziom hałasu lub liczbę kanałów (siłowników). Domyślnie systemy LINAK zapewniają napęd podnośników pacjenta w trzech różnych konfiguracjach, z których każda umożliwia zastosowanie kilku różnych rozwiązań. Mowa tu o konfiguracjach: podstawowej, średnio zaawansowanej lub zaawansowanej.

Wszystkie konfiguracje doskonale nadają się do wykorzystania z podnośnikami pacjenta, w tym z urządzeniami o największym udźwigu. Siłowniki LINAK pozwalają na podnoszenie z siłą wynoszącą do 12 000 N przypadającą na jeden siłownik. 

Poniżej przedstawiono kilka przykładowych konfiguracji systemu:

System podstawowy:
Siłownik podnoszący: LA40 PL
Pilot obsługowy: HB30
Akumulator: CBJ Home

System średnio zaawansowany:
Siłownik podnoszący: LA40 PL
Siłownik zawiesia: LA20
Sterowanie: HB30
Skrzynka kontrolna: CAL40/CAL40+

System zaawansowany: 
Siłownik podnoszący: LA44
Separator nóg: LA23
Siłownik zawiesia: LA20
Sterowanie: HB80
Skrzynka kontrolna: COL50/CAL40+

Przyrząd serwisowy: SDT

Więcej niż ruch

Od lat kluczowe znaczenie dla sektora medycznego mają zagadnienia bezpieczeństwa i ergonomii. Tak będzie również w przyszłości. Współcześnie na znaczeniu zyskuje także problematyka optymalizacji procesów, oszczędności czasu pracy personelu oraz skupienia większej uwagi na pacjencie. Systemy LINAK tworzone są właśnie z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb. 

Wszystkie systemy LINAK są projektowane z myślą o zapewnieniu w prosty sposób zgodności z normą EN10535. Zostały także przetestowane i certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami medycznymi.

Najwyższe standardy jakości naszych podstawowych produktów – rozwiązań na bazie siłowników – stanowią gwarancję poprawy jakości życia użytkowników poprzez podniesienie walorów użytkowych w zakresie ergonomii, regulacji i ruchu. Pragniemy, by tak pozostało.

Dlatego oferujemy także możliwość wyposażenia posiadanego systemu w akcesoria podnoszące wartość dodaną rozwiązania. Przykładem takiego akcesorium jest przyrząd serwisowy (SDT), który umożliwia odczyt rozmaitych danych zapisanych w pamięci systemu, w tym m.in. stanu naładowania akumulatora i parametrów pracy siłownika. 

LINAK: Bezpieczeństwo przenoszenia pacjentów play-icon

LINAK: Bezpieczeństwo przenoszenia pacjentów

LINAK: Pilot do podnośnika pacjenta play-icon

LINAK: Pilot do podnośnika pacjenta

LINAK: Akumulatory i skrzynki kontrolne do podnośników pacjenta play-icon

LINAK: Akumulatory i skrzynki kontrolne do podnośników pacjenta

Film poświęcony siłownikowi LA40 play-icon

LA40

Nowy ergonomiczny pilot LINAK HB30 do podnośników pacjenta play-icon

Nowy ergonomiczny pilot LINAK HB30 do podnośników pacjenta

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.