Skontaktuj się z Nami Tutaj
System

Systemy do foteli zabiegowych

Systemy siłownikowe LINAK umożliwiają płynne podnoszenie i regulację foteli zabiegowych, zapewniając wygodę pacjenta i prawidłowe warunki pracy personelu medycznego. Istnieją różne typy systemów, podobnie jak różne są potrzeby klientów. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – podstawowe lub zaawansowane rozwiązania do zastosowań w fotelach zabiegowych. Domyślnie systemy LINAK zapewniają napęd foteli zabiegowych w trzech różnych konfiguracjach, z których każda umożliwia zastosowanie kilku różnych rozwiązań. Mowa tu o konfiguracjach: podstawowej, średnio zaawansowanej lub zaawansowanej.

Systemy siłowników do foteli zabiegowych

Skrzynka kontrolna połączona jest z jednym lub kilkoma sprawdzonymi i przetestowanymi siłownikami oraz intuicyjnym pilotem obsługowym. Oto system LINAK.
Od trzydziestu lat segment  LINAK MEDLINE®& CARELINE®pozostaje liderem innowacyjnych rozwiązań dla sektora zabiegowo-diagnostycznego, dostarczając rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb klienta.

Typowy system do foteli zabiegowych

Wprowadzenie ruchu i dodanie akcesoriów do fotela zabiegowego nie tylko sprzyja poprawie komfortu pacjenta, ale także pomaga zoptymalizować procedury robocze personelu w sektorze opieki medycznej. 

Istnieją różne typy systemów, podobnie jak różne są potrzeby klientów. Firma LINAK dysponuje obszerną wiedzą i bogatą ofertą produktową, w której każdy znajdzie coś dla siebie – czy to podstawowe, czy zaawansowane rozwiązania do zastosowań w fotelach zabiegowych

Domyślnie systemy LINAK zapewniają napęd foteli zabiegowych w trzech różnych konfiguracjach, z których każda umożliwia zastosowanie kilku różnych rozwiązań. Mowa tu o konfiguracjach: podstawowej, średnio zaawansowanej i zaawansowanej.

Poniżej przedstawiono trzy przykładowe systemy:

System podstawowy:
Siłownik podnoszący: LA31
Oparcie pleców: LA23
Oparcie nóg: LA23
Pilot obsługowy: HB30
Skrzynka kontrolna: CA40

System średnio zaawansowany:
Siłownik podnoszący: LA34
Oparcie pleców: LA31 / LA40
Oparcie nóg: LA31
Pilot obsługowy: HB80
Skrzynka kontrolna: CO61

System zaawansowany:
Siłownik podnoszący: LA44 / BL1 (kolumna)
Oparcie pleców: LA31 / LA40
Oparcie nóg: LA40
Pilot obsługowy: panel ACK, FPP, DPH
Skrzynka kontrolna: CB20
Akumulator: BA21

Dla każdej z podanych skrzynek kontrolnych istnieje możliwość uzyskania spersonalizowanego oprogramowania, jak również wyposażenia fotela w akcesoria podnoszące wartość dodaną, takie jak: lampka do czytania, mechanizm masażu, moduł ważenia, port USB do ładowania telefonu i inne. 

Więcej niż ruch

Od lat kluczowe znaczenie dla sektora medycznego mają zagadnienia bezpieczeństwa i ergonomii. Tak będzie również w przyszłości. Współcześnie na znaczeniu zyskuje także problematyka optymalizacji procesów, oszczędności czasu pracy personelu oraz skupienia większej uwagi na pacjencie. Systemy LINAK tworzone są właśnie z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb. 
Wszystkie systemy LINAK są projektowane z myślą o zapewnieniu w prosty sposób zgodności z normami. Zostały także przetestowane i certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami medycznymi. Ponadto rozwiązania LINAK spełniają wymogi stopnia szczelności IPX-6 i są odporne na mycie.
Najwyższe standardy jakości naszych podstawowych produktów – siłowników i kolumn – stanowią gwarancję poprawy jakości życia użytkowników poprzez podniesienie walorów użytkowych w zakresie ergonomii, regulacji i ruchu. Pragniemy, by tak pozostało. 
Dlatego oferujemy także możliwość wyposażenia posiadanego systemu w akcesoria podnoszące wartość dodaną rozwiązania. Przykładem takiego akcesorium jest przyrząd serwisowy (SDT2), który umożliwia odczyt rozmaitych danych zapisanych w pamięci systemu, w tym m.in. stanu naładowania akumulatora i parametrów pracy siłownika. 

 

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.