System

Systemy do domowych łóżek medycznych

Rozwiązania oparte na zastosowaniu systemów siłownikowych LINAK zapewniają płynną regulację wysokości oraz oparć pleców i nóg w domowych łóżkach medycznych. Specyfikacja systemu LINAK zależy od potrzeb klienta. Nacisk położony może zostać na udźwig, prędkość, poziom hałasu, liczbę kanałów (siłowników) lub akcesoria. Firma LINAK dostarcza wszechstronne systemy – od podstawowych po zaawansowane – spełniające wszelkie potrzeby rynkowe.

Systemy LINAK do domowych łóżek medycznych

Skrzynka kontrolna połączona jest z jednym lub kilkoma sprawdzonymi i przetestowanymi siłownikami oraz intuicyjnym pilotem obsługowym. Oto system LINAK. 

Od trzydziestu lat firma LINAK pozostaje liderem innowacyjnych rozwiązań dla sektora opieki medycznej, dostarczając rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb klienta.

Popularny system do domowych łóżek medycznych

Specyfikacja systemu LINAK zależy od potrzeb klienta. Nacisk położony może zostać na udźwig, prędkość, poziom hałasu, liczbę kanałów (siłowników) lub akcesoria. Domyślnie systemy LINAK zapewniają napęd domowych łóżek medycznych w dwóch różnych konfiguracjach: jako system podstawowy i średnio zaawansowany. W ramach każdej z tych konfiguracji możliwości rozbudowy systemu są niemal nieograniczone.

Poniżej przedstawiono kilka przykładowych konfiguracji systemu:

System podstawowy:
Skrzynka kontrolna: CA30
Siłowniki: 2x LA27 (jeden lub dwa)
Jednostka obsługowa: HB70 / HL70

System średnio zaawansowany:
Skrzynka kontrolna: CA40
Siłowniki: 3x/4x LA40 (maksymalnie cztery)
Jednostka obsługowa: HB70/HL70/HB80

System zaawansowany:
Skrzynka kontrolna: 
Siłowniki: 3x/4x LA40  (maksymalnie cztery)
Jednostka obsługowa:  HB70/HL70/HB80

Więcej niż ruch

Od lat kluczowe znaczenie dla sektora medycznego mają zagadnienia bezpieczeństwa i ergonomii. Tak będzie również w przyszłości. Współcześnie na znaczeniu zyskuje także problematyka optymalizacji procesów, oszczędności czasu pracy personelu oraz skupienia większej uwagi na podopiecznych. Systemy LINAK tworzone są właśnie z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb. 

Wiele korzyści w tym obszarze zapewniają skrzynki CA30 i CA40. Są to skrzynki kontrolne z zabezpieczeniem na wypadek awarii. Zapewniają one ochronę systemu przed wykonaniem niezamierzonych ruchów lub uszkodzeniem w razie wystąpienia zwarcia. 

Wszystkie systemy LINAK są projektowane z myślą o zapewnieniu w prosty sposób zgodności z normą EN60601. Zostały także przetestowane i certyfikowane zgodnie z odpowiednimi międzynarodowymi standardami medycznymi. Ponadto rozwiązania LINAK spełniają wymogi stopnia szczelności IPX-6 i są odporne na mycie. 

Najwyższe standardy jakości naszych podstawowych produktów – siłowników, skrzynek kontrolnych i jednostek obsługowych – stanowią gwarancję poprawy jakości życia użytkowników poprzez podniesienie walorów użytkowych łóżek w zakresie ergonomii, regulacji i ruchu.

Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK play-icon

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.