Skontaktuj się z Nami Tutaj

Systemy siłowników do zastosowań w branży opieki medycznej

Potrzeba zapewnienia wyższego poziomu wydajności w sektorze opieki medycznej i ogromne zapotrzebowanie na rozwiązania pozwalające poprawić ergonomię wymagają wprowadzenia bardziej zaawansowanych rozwiązań systemowych. Takie systemy tworzy firma LINAK. Składają się one z wielofunkcyjnej skrzynki kontrolnej połączonej z jednym lub kilkoma sprawdzonymi w praktyce siłownikami/kolumnami, z intuicyjną obsługą za pomocą pilota lub panelu nożnego.

Oferta firmy LINAK obejmuje zarówno wysokiej jakości systemy podstawowe, jak i zaawansowane systemy z wieloma opcjami do inteligentnej obsługi, które poprawiają funkcjonalność w zastosowaniach medycznych i rekreacyjnych, w sprzęcie medycznym użytkowanym w szpitalach i ośrodkach opieki medycznej, w sprzęcie do długoterminowej opieki domowej , a także w urządzeniach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

Systemy dostosowane do indywidualnych potrzeb
Szeroki wybór produktów LINAK umożliwia stworzenie systemu dokładnie odpowiadającego potrzebom danego zastosowania. Niemal wszystkie produkty LINAK są ze sobą kompatybilne, co przekłada się na zdolność do dość łatwej rozbudowy lub modernizacji istniejącego systemu. W ramach wyposażenia dodatkowego dostępnych jest coraz więcej funkcji zwiększających wartość rozwiązania, takich jak przyrząd serwisowy SDT, elektroniczny system kontroli hamowania i czujnik wykrywania pustego łóżka.

Atestowane i trwałe rozwiązania
Wszystkie produkty LINAK przeznaczone do zastosowań medycznych są testowane i certyfikowane pod kątem zgodności z międzynarodowymi normami medycznymi. Są przystosowane do mycia, oferują stopień szczelności IPX4/IPX6 i są zgodne z wymaganiami normy EN10535. Stanowi to gwarancję nie tylko znacznie dłuższej trwałości, ale także wysokiej niezawodności przy minimalnym zapotrzebowaniu na konserwację.

Doświadczony partner o globalnym zasięgu
Od ponad 30 lat firma LINAK dostarcza siłowniki na potrzeby wózków inwalidzkich, łóżek szpitalnych, podnośników pacjenta i wielu innych zastosowań. Wieloletnie doświadczenie pozwala na modernizację istniejących produktów i tworzenie nowych, często we współpracy z producentami sprzętu i urządzeń. Obecność firmy w ponad 35 krajach oznacza, że obsługa, wsparcie i wiedza specjalistyczna są zawsze w zasięgu ręki. 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt