Skontaktuj się z Nami Tutaj

Zawsze o krok do przodu dzięki OneConnect™

OneConnect to nowa platforma, która łączy w sobie wszystkie usługi cyfrowe związane z systemami siłowników LINAK® wykorzystywanymi w opiece medycznej. Przyjazna dla użytkownika aplikacja OneConnect pozwala technikom serwisowym i użytkownikom końcowym produktów otrzymywać przystępne i istotne dane na temat stanu systemu wykorzystującego produkty LINAK.

Możesz oznaczać swoje produkty w aplikacji OneConnect własną marką, komunikować się bezpośrednio z użytkownikami i doskonalić ich doświadczenia z produktami.

Portal OneConnect to pojedynczy punkt dostępu do zarządzania funkcjami i usługami OneConnect.

Dzięki OneConnect technicy mogą zawsze podejmować działania na czas i tam, gdzie są one potrzebne. Za pomocą aplikacji OneConnect mogą wyszukiwać i identyfikować produkty, które wymagają przeprowadzenia przeglądu, czyszczenia lub ładowania, a następnie podejmować odpowiednie czynności.

W ten sposób możesz wyprzedzić o krok wymagania dotyczące serwisu i konserwacji, aby pomagać klientom z sektora opieki zdrowotnej w sprostaniu rosnącym wymogom dotyczącym opieki, bezpieczeństwa i wydajności.

 

Przyjazna dla użytkownika i bezpłatna aplikacja OneConnect™

Aplikacja OneConnect jest dostępna bezpłatnie w sklepach App Store i Google Play. Służy jako narzędzie do wykrywania produktów stosowanych w środowisku opieki zdrowotnej. Wszystkie produkty wyposażone w zintegrowany system LINAK obsługujący technologię OneConnect, które znajdują się w zasięgu smartfonu, będą przesyłać status danych systemowych do aplikacji OneConnect. Informacje o statusie wyświetlane w aplikacji mogą dotyczyć wielu różnych aspektów ich pracy — od niskiego poziomu naładowania akumulatorów, przez błędy systemu, aż po status serwisu i konserwacji. Mając te informacje pod ręką, odpowiedni personel może szybko podejmować niezbędne działania.

 

Status bezpieczeństwa systemu LCi

OneConnect: wymagane czyszczenie

 

Pomoc serwisowa w OneConnect

OneConnect: wymagana obsługa

 
 

Rozwiązanie cyfrowe OneConnect™

Platforma OneConnect zapewnia Ci pełną łączność z Twoim sprzętem i jego użytkownikami. Integracja OneConnect z własną platformą lub infrastrukturą cyfrową odbywa się przy pomocy interfejsu komunikacyjnego LINAK Communication Interface™ (LCi™).

LCi to uniwersalny interfejs danych, który umożliwia pełny dostęp do całego systemu LINAK, zapewniając w ten sposób użytkownikom niezbędne wsparcie spersonalizowanych rozwiązań obsługowych i możliwość integracji z rozwiązaniami, takimi jak przycisk wezwania opiekuna lub inny system stosowany w opiece nad pacjentem. Możliwości jest wiele, dlatego skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem handlowym LINAK, aby dowiedzieć się więcej na temat integracji OneConnect z własnym rozwiązaniem cyfrowym.

Interfejs LCi oferuje kilka warstw dostępu do danych, dzięki czemu możesz sprawować dokładną kontrolę nad tym, kto ma dostęp do jakich danych odczytywanych z Twoich produktów.

Aby móc w dowolnym momencie rozpocząć korzystanie z OneConnect i otworzyć się na nową cyfrową rzeczywistość, wybieraj produkty LINAK wyposażone w moduł LCi lub z możliwością obsługi interfejsu LCi.

LCi jest kompatybilny ze wszystkimi skrzynkami kontrolnymi LINAK CO, w wersji bezprzewodowej z technologią Bluetooth® lub przewodowej z Modułowym Interfejsem Danych (MDI).

Logo LCi
 
 

Spraw, aby system OneConnect™ stał się Twoim własnym

Za pośrednictwem portalu OneConnect możesz dostosować zawartość aplikacji do swoich potrzeb. Możesz wybrać wyświetlaną nazwę i zdjęcie każdego Twojego produktu w aplikacji OneConnect. Całą stronę w aplikacji poświęcono też ekranowi centrum pomocy, który jest do Twojej pełnej dyspozycji i pozwala na zarządzanie zawartością związaną z poszczególnymi produktami. To wyjątkowa okazja do nawiązania bezpośredniej komunikacji z użytkownikami końcowymi — za pomocą informacji takich jak skrócone instrukcje obsługi produktów, podręczniki, filmy instruktażowe, numery telefonów wsparcia technicznego, adresy e-mail i wiele więcej.

 

OneConnect w przeglądarce i aplikacji

 

Zalety OneConnect™ dla Ciebie i Twoich klientów

  • Bezpłatna, przyjazna dla użytkownika aplikacja, która wyświetla status systemów w czasie rzeczywistym i pozwala technikom serwisowym na podejmowanie działań w odpowiednim miejscu i czasie
  • Gotowa do użycia platforma cyfrowa — bez konieczności tworzenia własnego oprogramowania
  • Możliwość wdrożenia OneConnect w połączeniu z własną marką — aplikację można dostosować do tożsamości marki i określonych treści lub pozwolić klientowi dopasować ją do jego działalności
  • Pojedynczy punkt kontaktu na potrzeby wszystkich zastosowań opartych na produktach LINAK — użytkownicy końcowi mogą uzyskać dostęp do danych na temat produktów różnych producentów, w których wykorzystano systemy siłowników LINAK
  • Możliwość integracji OneConnect z własną platformą — dowolnym istniejącym systemem i zewnętrznymi firmami

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.