Skontaktuj się z Nami Tutaj
Podnośnik pacjenta z produktami LINAK
Akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności Zaprojektowane z myślą o użytkownikach Proste w obsłudze i utrzymaniu Bezprzewodowa obsługa i dostęp do danych Kompleksowa funkcjonalność na wyciągnięcie ręki Kliknij i wybierz odpowiedni produkt Funkcja podbicia prędkości o 30% Higieniczna, łatwa w czyszczeniu konstrukcja

Nowe rozwiązanie LIFT™

Nowoczesna konstrukcja, wydajna praca i prosta obsługa

Akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności

Moc potrzebuje odpowiedzialnego podejścia

Czytaj więcej

Zaprojektowane z myślą o użytkownikach

W LINAK® wiemy, że forma i estetyka naszych produktów muszą być spójne z konstrukcją podnośników projektowanych przez naszych klientów.

Czytaj więcej

Proste w obsłudze i utrzymaniu

Rozwiązanie LINAK LIFT50™ ma ergonomiczną konstrukcję zaprojektowaną z myślą o opiekunach pacjentów, nowoczesny wygląd oraz praktyczne i proste w obsłudze interfejsy. Dzięki temu życie po prostu staje się łatwiejsze.

Czytaj więcej

Bezprzewodowa obsługa i dostęp do danych

Parowanie z adapterem Bluetooth®.

Czytaj więcej

Kompleksowa funkcjonalność na wyciągnięcie ręki

Znaczenie danych jest nie do przecenienia, ale bez możliwości podjęcia działań w oparciu o ich analizę, dane pozostaną w dużym stopniu niewykorzystane.

Czytaj więcej

Kliknij i wybierz odpowiedni produkt

Funkcja podbicia prędkości o 30%

W LINAK chętnie pomagamy innym realizować zadania. Szybko i sprawnie. Wiemy, że czas jest na wagę złota. Dlatego doposażyliśmy nasze systemy w funkcję podbicia prędkości, która pozwala szybciej wykonać czynności techniczne bez konieczności kompromisu w kwestii bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

Higieniczna, łatwa w czyszczeniu konstrukcja

W LINAK troska o bezpieczeństwo jest świadectwem naszego podejścia do życia, a zapewnienie użytkownikom i pacjentom odpowiedniego poziomu higieny jest kwestią najwyższej wagi.

Czytaj więcej

Dobrze zaprojektowany podnośnik pacjenta potrzebuje rozwiązań LINAK

Jako firma o duńskich korzeniach, przywiązujemy wagę do dobrego projektu. A dobry projekt to nie tylko ładny wygląd.

Dobry projekt to taki, który sprawia, że produkty są łatwe w utrzymaniu, czytelne w obsłudze i proste w użytkowaniu.

 

Rozwiązanie LIFT™ od LINAK® jest źródłem dodatkowych korzyści

  • Stworzone dla poprawy funkcjonalności, pozwala szybko dostosować się do zmian zachodzących na rynku
  • Wyróżnia markę klienta na coraz bardziej konkurencyjnym rynku
  • Pochodzi od zaufanego na świecie producenta o szerokim doświadczeniu w tworzeniu produktów dla sektora opieki medycznej
 

Funkcja podbicia prędkości LINAK turbo boost

Prędkość potrzebuje kontroli

W LINAK chętnie pomagamy innym realizować zadania. Szybko i sprawnie. Wiemy, że czas jest na wagę złota. Dlatego doposażyliśmy nasze systemy w funkcję podbicia prędkości, która pozwala szybciej wykonać czynności techniczne bez konieczności kompromisu w kwestii bezpieczeństwa.

Rozwiązanie LIFT50™ z funkcją podbicia prędkości ogranicza do niezbędnego minimum czas potrzebny na ustawienie podnośnika w odpowiednim położeniu.

 

LINAK IPX6 washable

Bezpieczeństwo potrzebuje ochrony
W LINAK troska o bezpieczeństwo jest świadectwem naszego podejścia do życia, a zapewnienie użytkownikom i pacjentom odpowiedniego poziomu higieny jest kwestią najwyższej wagi. Epidemia COVID-19 ujawniła słabe punkty obciążonego systemu opieki zdrowotnej. Utrzymanie higieny odgrywa zasadniczą rolę w ograniczaniu ryzyka zakażenia. Szpitale i domy opieki szukają rozwiązań, które im w tym pomogą. Standard IPX6 washable zapewnia im ochronę na poziomie wyższym niż obowiązujące normy.

Wprowadzenie do konstrukcji podnośnika pacjenta rozwiązań odpornych na bardzo intensywne mycie pozwoli producentom sprzętu wspólnie z użytkownikami przeciwdziałać zakażeniom bakteryjnym.

 

Technologia bezprzewodowa LINAK 

Łączność potrzebuje współpracy

Łączenie technologii jest naturalnym elementem działalności LINAK. Dzięki temu nasi klienci mogą czerpać korzyści z najnowszych osiągnięć w dziedzinie komunikacji. Dzięki możliwości bezprzewodowej obsługi, rozwojowej technologii Bluetooth® do wymiany danych i obsługi serwisowej można wykonać kolejny krok w kierunku cyfrowej rzeczywistości.

 

Projekt

Projekt musi uwzględniać potrzeby użytkownika
W LINAK wiemy, że forma i estetyka naszych produktów muszą być spójne z konstrukcją podnośników projektowanych przez naszych klientów. Oznacza to, że podczas projektowania własnych produktów zwracamy szczególną uwagę przede wszystkim na ich adaptowalność i uniwersalność konstrukcji: nie umieszczamy logo w każdym miejscu, zachowujemy prostą konstrukcję i neutralną kolorystykę, aby konstruktorzy podnośników mogli z łatwością zintegrować nasze produkty we własnych projektach.

Projekt tworzy nową wartość
Podstawą dobrego projektu przemysłowego są potrzeby użytkownika. Jako projektanci, mamy obowiązek tworzenia rozwiązań, które są czytelne i proste w obsłudze. Przystępując do pracy nad serią LIFT™ zapytaliśmy użytkowników o to, co dla nich jest najważniejsze – nowoczesna konstrukcja, wygodna obsługa funkcji oraz przycisk zatrzymania awaryjnego, który jest łatwo dostępny i zarazem zabezpieczony przed przypadkowym przyciśnięciem. Dołożyliśmy więc wszelkich starań, aby nasz produkt był prosty, funkcjonalny i intuicyjny w obsłudze.

 

Zaprojektowany z myślą o opiekunach pacjentów

Prostota potrzebuje funkcjonalności

Rozwiązanie LINAK LIFT50™ ma ergonomiczną konstrukcję zaprojektowaną z myślą o opiekunach pacjentów, nowoczesny wygląd oraz praktyczne i proste w obsłudze interfejsy. Dzięki temu życie po prostu staje się łatwiejsze.

Podnośnik ma z założenia chronić personel przed urazami kręgosłupa podczas podnoszenia lub zmiany ułożenia pacjenta. Należy jednak pamiętać, że drobne powtarzalne czynności również mogą powodować urazy. Aby ograniczyć do minimum niewygodne i niepotrzebne ruchy, diodowy wskaźnik stanu został umieszczony w miejscu widocznym z pozycji stojącej, a akumulator litowo-jonowy - dzięki swojej niewielkiej wadze - może zostać wymieniony jedną ręką.

 

LINAK SoftCon2™ znacznie skraca czas wprowadzenia nowego produktu na rynek

Moduł zdalnego programowania został zaprojektowany pod kątem sprzętu nowej generacji. Dzięki SoftCon2™ klient na etapie projektowania własnego sprzętu może połączyć się na odległość z technikiem LINAK, który w czasie rzeczywistym będzie korygować ustawienia i personalizować oprogramowanie klienta. W tym samym czasie klient może zobaczyć i przetestować zmiany w swojej pracowni lub laboratorium.

Pozwala to klientowi nie tylko usprawnić proces projektowania, ale również uzyskać dokładnie takie rozwiązanie, jakie odpowiada jego potrzebom. Po zakończeniu sesji online z LINAK klient dysponuje w pełni funkcjonalnym i gotowym do zastosowania rozwiązaniem.

Dowiedz się więcej

Moduł zdalnego programowania LINAK SoftCon2

 

Jak przeprowadzić parowanie

Pokazujemy krok po kroku, jak przeprowadzić parowanie systemów LIFT40+™ i LIFT50™ z pilotem LINAK  – dzięki technologii bezpośredniego parowania można nawiązać połączenie w ciągu zaledwie kilku sekund - wystarczy postępować zgodnie z instrukcją.

LIFT40+™

LIFT50™

 
 

Rozwiązane LIFT

Całkowicie przeprojektowane pod kątem prostoty i wygody obsługi, łączą wyjątkową funkcjonalność z nowoczesnym wzornictwem.
Produkty serii LIFT pozwalają zachować przejrzystość, spójność i estetyczny wygląd całej konstrukcji.

LIFT40+™

LIFT50™

 
 

Produkty

 
 

Schemat porównawczy wersji rozwiązania LIFT™

 

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt