Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Stwórz sypialnię i przestrzeń życiową klasy PVC-Free™

Produkty LINAK z serii PVC-Free™, przeznaczone do mebli wypoczynkowych z regulacją, takich jak łóżka lub leżanki, obejmują kable, siłowniki pojedyncze i podwójne, a także szeroki wybór pilotów.

Stwórz sypialnię wolną od PCW dzięki siłownikom LINAK do mebli wypoczynkowych

Motto LINAK brzmi: „Poprawiamy jakość Twojego życia”. Wiąże się to z silną troską o klimat i środowisko naturalne. Dlatego inżynierowie LINAK nieustannie dokładają starań, aby tworzyć i doskonalić nasze produkty w celu ograniczenia w jak największym stopniu ich negatywnego wpływu na środowisko. Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć, jest uświadomienie sobie, że istnieją alternatywy dla materiałów zawierających polichlorek winylu, powszechnie znany jako PCW/PVC, i wykorzystanie tej wiedzy.

Produkty wolne od PCW, przeznaczone do mebli wypoczynkowych z regulacją, takie jak siłowniki pojedyncze, siłowniki podwójne TWINDRIVE®  oraz nasze kable i piloty są oznakowane logo LINAK PVC-Free™. Ułatwia to zarówno producentom, projektantom łóżek, jak i właścicielom marek projektowanie bardziej ekologicznych łóżek dla swoich klientów — przy użyciu naszych produktów.

Czy wiesz, że:
PCW jest rodzajem tworzywa sztucznego używanego do produkcji kabli oraz jako pokrycie komponentów elektronicznych? Aby je zmiękczyć, dodaje się do niego plastyfikatory, z których najbardziej popularnym obecnie są ftalany. Ftalany mogą zakłócać prawidłową gospodarkę hormonalną organizmu oraz powodować wiele przewlekłych chorób. Mogą również powodować wady wrodzone. PCW powinien być utylizowany osobno, co z kolei generuje niepotrzebne koszty. Dodatkowo podczas spalania PCW dochodzi do uwolnienia szkodliwych dioksyn.

 
LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

Siłownik LINAK TWINDRIVE® TD4 z mechanicznym opuszczaniem awaryjnym play-icon

Siłownik LINAK TWINDRIVE® TD4 z mechanicznym opuszczaniem awaryjnym

Montaż siłownika LINAK TWINDRIVE® TD4 play-icon

Montaż siłownika LINAK TWINDRIVE TD4

Parowanie siłownika LINAK TWINDRIVE® TD4 play-icon

Parowanie siłownika LINAK TWINDRIVE TD4

LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji play-icon

LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji

Pliki

Przegląd produktów segmentu HOMELINE

Poznaj szeroką gamę systemów i produktów segmentu LINAK HOMELINE do łóżek i foteli rozkładanych z regulacją położenia.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt