Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Personalizacja – uczyń swoją markę widoczną dla użytkownika

Dążenie do bycia najlepszym, wyjątkowym i rozpoznawalnym jest obecnie większe niż kiedykolwiek wcześniej. Możliwość personalizacji produktów i rozwiązań LINAK® nie jest niczym nowym. Również i pilot obsługowy HC40 wychodzi naprzeciw potrzebom producentom mebli komfortowych i umożliwia umieszczenie logo ich marki dosłownie w zasięgu ręki użytkownika.

Dostosuj pilota HC40 do potrzeb wybranej marki

W LINAK doskonale wiemy i rozumiemy, dlaczego producenci łóżek przykładają dużą wagę do możliwości budowania wizerunku własnej marki poprzez ofertę skierowaną do klientów. Aby ułatwić producentom wyróżnienie się na tle konkurencji, tworzymy rozwiązania, które pomagają im zwiększyć rozpoznawalność marki wśród użytkowników końcowych. 

Mimo że pilot LINAK® HC40 sam w sobie jest wyjątkowy, zadbaliśmy dodatkowo o szerokie możliwości personalizacji każdej wersji stosownie do potrzeb wybranej marki. Nawet jeżeli użytkownik rzadko zagląda pod łóżko, aby upewnić się, że jest ono wyposażone w wysokiej jakości system LINAK, to jednak z pilota korzysta regularnie. Dlatego będzie on doskonałym tłem dla Twojej marki.  

Komfort, który zapewnia codzienne użytkowanie łóżka, będzie użytkownikom nieodłącznie kojarzył się z marką, którą wybierzesz. 

Pokaż swoją markę w widocznym miejscu 
Podobnie jak inne piloty LINAK, pilot HC40 może budować znajomość Twojej marki za pomocą firmowego logo i nazwy umieszczonych na pokrywie komory baterii, na wyświetlaczu lub w obu tych miejscach równocześnie. Ponadto pokrywa komory baterii i tył obudowy mogą zostać wykonane w kolorze spójnym z identyfikacją wizualną Twojej firmy. Istnieje także możliwość dodania indywidualnych elementów graficznych, takich jak paski czy kropki. Marka widoczna na pierwszy rzut oka! 

Krótko mówiąc, możesz: 

  • Dodać logo i/lub nazwę marki
  • Zmienić kolor pokrywy komory baterii i tyłu obudowy oraz dodać elementy graficzne  

Ustawić własny tekst na ekranie wyświetlacza
Seria HC40 to pierwsza seria pilotów LINAK® z kolorowym wyświetlaczem i nowymi możliwościami w zakresie personalizacji w przypadku modeli HC40 FRAME™ i HC40 TWIST™ w wersji Advanced. Nowe możliwości personalizacji wykraczają poza projekt czysto graficzny i dotyczą także oprogramowania, które również doskonale przyczynia się do promowania marki. W rzeczywistości wyświetlacz HC40 personalizowany z logo marki w intensywnej kolorystyce będzie zapewniał natychmiastową widoczność od momentu uruchomienia pilota.

Personalizowane powiadomienia i powitania
Kolejną możliwością, jaką oferuje pilot HC40 w wersji Advanced, jest wyświetlanie z określoną częstotliwością spersonalizowanych komunikatów. W ten sposób każdy dzień użytkownika może rozpoczynać się spersonalizowanym powitaniem, np. „Dzień dobry Jacku” lub „Miłego dnia Julio!”, które będzie widoczne na wyświetlaczu pilota. To jedynie przykładowe powitania z dodanym imieniem użytkownika. A co, gdyby zastąpić je, na przykład, hasłem bieżącej kampanii lub sloganem reklamowym konkretnej marki łóżka. Taki zabieg pozwoli wzmocnić wizerunek firmy w oczach użytkownika oraz zapewni mu bardzo wyjątkowe i osobiste skojarzenia z marką.


 

HC40

Sugestywny efekt w punkcie sprzedaży!
Wyobraźmy sobie reakcję klienta, gdy sprzedawca pokazuje mu pilota HC40. Klient bierze pilota do ręki i spogląda na wyświetlacz, a tam czeka na niego wiadomość: „Miłego dnia, Jacku!” Utwierdzi to klienta w przekonaniu, że produkt, który trzyma w rękach, jest w pełni funkcjonalny i dopracowany w najdrobniejszym szczególe.

Przed spotkaniem z klientem sprzedawca wyzerował pilota HC40 do ustawień fabrycznych i wprowadził imię klienta. Zadbaliśmy o to, aby funkcja zerowania do ustawień fabrycznych była łatwo dostępna. Dzięki temu w kilku prostych ruchach można wyzerować ustawienia pilota i przygotować go na spotkanie z następnym klientem.

Więcej informacji na temat pilota HC40 można znaleźć na stronie internetowej HC40 – Pilot, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników lub uzyskać w lokalnym oddziale firmy LINAK ®.

Pilot LINAK HC40 FRAME do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot HC40 do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

Jak korzystać z pilota HC40 Advanced play-icon

HC40 Advanced: Jak korzystać z pilota

Wymiana baterii w pilocie HC40 play-icon

Jak wymienić baterie w pilocie LINAK HC40 FRAME™

Zerowanie HC40 do ustawień fabrycznych play-icon

HC40 Advanced: Jak przywrócić ustawienia fabryczne

Pierwsze kroki z HC40 play-icon

HC40 Advanced: Od czego zacząć?

Jak zapisać wybrane położenia w pamięci pilota HC40 play-icon

Jak zapisać wybrane położenia w pamięci pilota HC40

Jak utworzyć skrót na ekranie pilota HC40 play-icon

HC40 Advanced: Jak tworzyć skróty

Pliki

HC40 FRAME™

Jest to pilot nowej generacji do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Osadzony w metalicznej ramce model HC40 FRAME™, różni się wyglądem od drugiego modelu z tej serii, HC40 TWIST™.

HC40 TWIST™

Jest to pilot nowej generacji do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Dzięki unikalnemu skręconemu kształtowi HC40 TWIST™ różni się wyglądem od swoich odpowiedników z wersji HC40 FRAME™.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt