System

Zaawansowane systemy siłowników do mebli wypoczynkowych

System siłowników w wersji Advanced jest przeznaczony do łóżek wymagających nie tylko regulacji ustawienia oparć pleców i nóg, znanej już z wersji Standard, ale również funkcji dodatkowych, takich jak zapisywanie wybranego położenia, funkcja masażu i szerszy zakres regulacji.

W LINAK wiemy, że system siłowników na potrzeby regulacji wysokości elementów łóżka z materacem sprężynowym musi odznaczać się dużą mocą, tak aby zapewniał płynną i cichą pracę bez ograniczania wyboru materaca. Dlatego siłowniki podwójne LINAK® TWINDRIVE™ w wersji Advanced zapewniają duży – bo wynoszący aż do 7000 N – udźwig.

LINAK® TWINDRIVE™ Advanced to także urządzenie 2 w 1: dwa siłowniki połączone w jedno urządzenie ze zintegrowaną skrzynką kontrolną. Jednostka znajduje najczęściej zastosowanie w łóżkach wypoczynkowych, komponując się idealnie z konstrukcją łóżka bez uszczerbku dla jego estetyki. Siłowniki TWINDRIVE Advanced są projektowane z myślą o łóżkach, w których pożądane jest uzyskanie większego udźwigu lub wprowadzenie dodatkowych akcesoriów. Oprócz niskiego poziomu hałasu i niewielkich wymiarów zabudowy, które pozostawiają do dyspozycji maksymalną ilość wolnej przestrzeni pod łóżkiem, siłowniki TWINDRIVE są wyposażone w szereg zintegrowanych funkcji, jak na przykład funkcja pamięci, która pozwala zapisać w pamięci systemu wybrane przez użytkownika ustawienia łóżka.

TWINDRIVE, w skrócie TD
Wszystkie siłowniki podwójne LINAK mają w swojej nazwie oznaczenie TD. Jest to skrót od TWINDRIVE® i oznacza produkt znany z jakości LINAK.

Różne warianty do różnych rozwiązań
Innowacyjny siłownik podwójny LINAK TWINDRIVE™ w wersji Advanced jest dostępny w co najmniej dwóch wariantach. Dobór wariantu odpowiedniego do danej aplikacji będzie podyktowany ogólną konstrukcją łóżka.

Siłownik TD4 Advanced nadaje się idealnie do łóżek ze stelażem listwowym, w których zachodzi konieczność regulacji położenia oparć pleców i nóg.

Siłownik TD5 Advanced sprawdzi się w łóżkach z materacem sprężynowym z uwagi na to, że oferuje udźwig do 7000 N z możliwością regulacji położenia oparć pleców i nóg.

 
LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji play-icon

LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

Pilot LINAK HC40 FRAME do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot HC40 do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

Pliki

Przegląd produktów HOMELINE

Sprawdź różnorodność systemów TWINDRIVE, które charakteryzuje cicha praca oraz małe wymiary zabudowy i które znajdują zastosowanie zarówno w łóżkach ze stelażem listwowym, jak i w łóżkach materacem sprężynowym.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Opcje cyfrowej obsługi łóżek z regulacją – ustalaj położenie elementów łóżka za pomocą urządzenia mobilnego

Aplikacja Bed Control pozwala na bezprzewodową obsługę napędów łóżka. W broszurze przedstawiono możliwości i funkcje aplikacji LINAK Bed Control oraz opisano, jak w prosty sposób spersonalizować aplikację lub wykorzystać pakiet Software Development Kit do dostosowania aplikacji do identyfikacji wizualnej firmy.

HC40 FRAME™

Jest to pilot nowej generacji do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Osadzony w metalicznej ramce model HC40 FRAME™, różni się wyglądem od drugiego modelu z tej serii, HC40 TWIST™.

HC40 TWIST™

Jest to pilot nowej generacji do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Dzięki unikalnemu skręconemu kształtowi HC40 TWIST™ różni się wyglądem od swoich odpowiedników z wersji HC40 FRAME™.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.