System

Zaawansowane systemy siłowników do łóżek wypoczynkowych

System zaawansowanych siłowników jest przeznaczony do łóżek wymagających nie tylko regulacji ustawienia oparć pleców i nóg oraz innych funkcji znanych z wersji standardowej, ale również funkcji dodatkowych, takich jak zapisywanie ulubionego położenia, funkcja masażu i szerszy zakres regulacji.

Zaawansowane systemy siłowników — pojedynczych lub podwójnych — są projektowane z myślą o łóżkach, w których pożądana jest większa liczba siłowników lub dodatkowe akcesoria. Oprócz niskiego poziomu hałasu i niewielkich wymiarów, które pozostawiają do dyspozycji maksymalną ilość wolnej przestrzeni pod łóżkiem, system siłowników jest wyposażony w szereg zintegrowanych funkcji, jak na przykład funkcja pamięci, która pozwala zapisać ulubione pozycje łóżka, oświetlenie pod łóżkiem oraz dodatkowe regulacje lub silniki do masażu.

Systemy te idealnie komponują się z konstrukcją łóżka bez uszczerbku dla jego estetyki.

Różne systemy do różnych zastosowań
Zaawansowane wersje innowacyjnych podwójnych siłowników LINAK TWINDRIVE® oraz pojedynczy kompaktowy siłownik LA18 IC o dużym udźwigu oferują różne warianty. Dobór wariantu odpowiedniego do danej aplikacji będzie podyktowany ogólną konstrukcją łóżka.

Siłownik TD4 Advanced nadaje się idealnie do łóżek ze stelażem listwowym, w których zachodzi konieczność regulacji położenia oparć pleców i nóg.

Siłownik TD5 Advanced sprawdzi się w łóżkach z materacem sprężynowym z uwagi na to, że oferuje udźwig do 7000 N z możliwością regulacji położenia oparć pleców i nóg.

Pojedynczy siłownik LA18 IC Advanced jest przeznaczony do łóżek wymagających tylko jednego siłownika, ponieważ LA18 IC zapewnia udźwig do 6000 N. Technologia IC to tylko kilka kabli i części, które trzeba zamontować. Zapewnia możliwość regulacji oparcia pleców i nóg, a także dodania regulacji stóp i odcinka szyjnego kręgosłupa. Można również zapisać w pamięci ulubione położenie i dodać funkcję masażu.

 
LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji play-icon

LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

Pilot LINAK HC40 FRAME do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot HC40 do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

Pliki

Przegląd produktów HOMELINE

Sprawdź różnorodność systemów TWINDRIVE, które charakteryzuje cicha praca oraz małe wymiary zabudowy i które znajdują zastosowanie zarówno w łóżkach ze stelażem listwowym, jak i w łóżkach materacem sprężynowym.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Opcje cyfrowej obsługi łóżek z regulacją – ustalaj położenie elementów łóżka za pomocą urządzenia mobilnego

Aplikacja Bed Control pozwala na bezprzewodową obsługę napędów łóżka. W broszurze przedstawiono możliwości i funkcje aplikacji LINAK Bed Control oraz opisano, jak w prosty sposób spersonalizować aplikację lub wykorzystać pakiet Software Development Kit do dostosowania aplikacji do identyfikacji wizualnej firmy.

HC40 FRAME™

Jest to pilot nowej generacji do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Osadzony w metalicznej ramce model HC40 FRAME™, różni się wyglądem od drugiego modelu z tej serii, HC40 TWIST™.

HC40 TWIST™

Jest to pilot nowej generacji do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Dzięki unikalnemu skręconemu kształtowi HC40 TWIST™ różni się wyglądem od swoich odpowiedników z wersji HC40 FRAME™.