Systemy elektrycznych siłowników pojedynczych/podwójnych LINAK do mebli wypoczynkowych
System

Systemy siłowników pojedynczych

Systemy siłowników pojedynczych do mebli wypoczynkowych

Systemy siłowników pojedynczych do mebli wypoczynkowych

System siłowników na potrzeby regulacji wysokości elementów łóżka z materacem sprężynowym musi odznaczać się dużą mocą, tak aby zapewniał płynną i cichą pracę bez ograniczania wyboru materaca. Systemy na bazie pojedynczych siłowników LINAK odznaczają się dużym udźwigiem na potrzeby najwyższej elastyczności.

Dwie konfiguracje systemu: z myślą o rozwiązaniach podstawowym i zaawansowanym 

Systemy na bazie pojedynczych siłowników do mebli wypoczynkowych oferowane są w dwóch wariantach. O wyborze któregoś z nich decydują oczekiwania i potrzeby klientów. W obu przypadkach dostępny jest zasilacz zewnętrzny, który zapewnia niskie zużycie energii.

  • System CBH Basic bazuje na kompaktowej dwukanałowej skrzynce kontrolnej CBH. Stanowi najlepszy wybór w przypadku standardowego łóżka z materacem sprężynowym oraz regulacją położenia zagłówka i podnóżka. 
  • System CBH Advanced bazuje na kompaktowej czterokanałowej skrzynce kontrolnej CBH. Stanowi najlepszy wybór w przypadku łóżka z materacem sprężynowym w sytuacji, gdy wymagana jest duża moc oraz możliwość wprowadzenia dodatkowych akcesoriów, w tym mechanizmu masażu i oświetlenia.

Rozwiązanie w technologii Plug & Play™

Systemy LINAK są systemami w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Oznacza to, że elementy całej oferty produktowej doskonale do siebie pasują – działają bezpośrednio po podłączeniu. Wszystkie siłowniki pojedyncze do mebli wypoczynkowych są kompatybilne ze wszystkimi odnośnymi skrzynkami kontrolnymi, co przekłada się na pełną swobodę projektowania rozwiązań.

Filmy

Wydajne systemy jednosiłownikowe CBH do łóżek wypoczynkowych play-icon

Wydajne systemy jednosiłownikowe CBH do łóżek wypoczynkowych

LINAK – produkcja według światowych standardów play-icon

LINAK – produkcja według światowych standardów

Pliki

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Przegląd produktów HOMELINE

Sprawdź różnorodność systemów TWINDRIVE, które charakteryzuje cicha praca oraz małe wymiary zabudowy i które znajdują zastosowanie zarówno w łóżkach ze stelażem listwowym, jak i w łóżkach materacem sprężynowym.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.