System

Systemy siłowników pojedynczych

Systemy siłowników pojedynczych do mebli wypoczynkowych

Systemy siłowników pojedynczych do mebli wypoczynkowych

System siłowników na potrzeby regulacji wysokości elementów łóżka z materacem sprężynowym musi odznaczać się dużą mocą, tak aby zapewniał płynną i cichą pracę bez ograniczania wyboru materaca. Systemy na bazie pojedynczych siłowników LINAK odznaczają się dużym udźwigiem na potrzeby najwyższej elastyczności.

Dwie konfiguracje systemu: z myślą o rozwiązaniach podstawowym i zaawansowanym 

Systemy na bazie pojedynczych siłowników do mebli wypoczynkowych oferowane są w dwóch wariantach. O wyborze któregoś z nich decydują oczekiwania i potrzeby klientów. W obu przypadkach dostępny jest zasilacz zewnętrzny, który zapewnia niskie zużycie energii.

  • System CBH Basic bazuje na kompaktowej dwukanałowej skrzynce kontrolnej CBH. Stanowi najlepszy wybór w przypadku standardowego łóżka z materacem sprężynowym oraz regulacją położenia zagłówka i podnóżka. 
  • System CBH Advanced bazuje na kompaktowej czterokanałowej skrzynce kontrolnej CBH. Stanowi najlepszy wybór w przypadku łóżka z materacem sprężynowym w sytuacji, gdy wymagana jest duża moc oraz możliwość wprowadzenia dodatkowych akcesoriów, w tym mechanizmu masażu i oświetlenia.

Rozwiązanie w technologii Plug & Play™

Systemy LINAK są systemami w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Oznacza to, że elementy całej oferty produktowej doskonale do siebie pasują – działają bezpośrednio po podłączeniu. Wszystkie siłowniki pojedyncze do mebli wypoczynkowych są kompatybilne ze wszystkimi odnośnymi skrzynkami kontrolnymi, co przekłada się na pełną swobodę projektowania rozwiązań.

Filmy

play-icon

Wydajne systemy jednosiłownikowe CBH do łóżek wypoczynkowych

play-icon

LINAK – produkcja według światowych standardów

Pliki

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Przegląd produktów HOMELINE

Sprawdź różnorodność systemów TWINDRIVE, które charakteryzuje cicha praca oraz małe wymiary zabudowy i które znajdują zastosowanie zarówno w łóżkach ze stelażem listwowym, jak i w łóżkach materacem sprężynowym.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.