System

Systemy siłowników podwójnych

Systemy na bazie siłowników podwójnych LINAK TWINDRIVE® zapewniają płynny i wygodny ruch w meblach wypoczynkowych z możliwością regulacji.

Systemy siłowników podwójnych do mebli wypoczynkowych

LINAK TWINDRIVE® to 2 w 1: dwa siłowniki połączone w jedno urządzenie ze zintegrowaną skrzynką kontrolną. Jednostka oferuje pełną swobodę dopasowania do konstrukcji na przykład łóżka wypoczynkowego bez uszczerbku dla estetyki. System na bazie siłownika podwójnego TWINDRIVE odznacza się niskim poziomem hałasu oraz niewielkimi wymiarami zabudowy, co przekłada się na dużą ilość wolnej przestrzeni pod łóżkiem. 

TWINDRIVE®, w skrócie TD
Nazwy modeli siłowników podwójnych LINAK zaczynają się od liter TD. Wybór systemu zwykle zależy od uwarunkowań konstrukcyjnych.

  • Model TD32 został stworzony specjalnie z myślą o łóżkach wypoczynkowych z materacem sprężynowym, w przypadku którego istnieje zapotrzebowanie na większą moc związaną z koniecznością ugięcia materaca. Standardowo dostępne są dodatkowe kanały do podłączenia silników mechanizmu masażu.
  • Model TD33 umożliwia podłączenie wielu akcesoriów oraz dodatkowych/zewnętrznych siłowników liniowych do takich zastosowań, jak regulacja położenia zagłówka.
  • Model TD4 doskonale sprawdza się w łóżkach z lekkim materacem wymagających umiarkowanej siły udźwigu oraz oferuje opcje obsługi za pomocą bezprzewodowego pilota i aplikacji. Wbudowana pamięć w siłowniku zapewnia dostęp do kilku dodatkowych funkcji. 

Rozwiązanie w technologii Plug & Play™
Systemy LINAK są systemami w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Oznacza to, że elementy całej oferty produktowej doskonale do siebie pasują – działają bezpośrednio po podłączeniu. Wszystkie siłowniki TD są kompatybilne z kilkoma pilotami do obsługi mebli wypoczynkowych, co przekłada się na dużą swobodę projektowania rozwiązań. 

 

Filmy

play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

play-icon

LINAK – produkcja według światowych standardów

Pliki

Przegląd produktów HOMELINE

Sprawdź różnorodność systemów TWINDRIVE, które charakteryzuje cicha praca oraz małe wymiary zabudowy i które znajdują zastosowanie zarówno w łóżkach ze stelażem listwowym, jak i w łóżkach materacem sprężynowym.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

TWINDRIVE TD4 – komunikacja bezprzewodowa to nowy standard

Odkryj model TD4, system opracowany specjalnie z myślą o łóżkach wypoczynkowych o umiarkowanym zapotrzebowaniu na moc.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.