Systemy na bazie elektrycznych siłowników podwójnych do nowoczesnych mebli wypoczynkowych
System

Systemy siłowników podwójnych

Systemy na bazie siłowników podwójnych LINAK® TWINDRIVE® zapewniają płynny i wygodny ruch w meblach wypoczynkowych z możliwością regulacji.

Systemy siłowników podwójnych do mebli wypoczynkowych

System na bazie siłownika podwójnego LINAK® TWINDRIVE® odznacza się niskim poziomem hałasu oraz niewielkimi wymiarami zabudowy, co przekłada się na dużą ilość wolnej przestrzeni pod łóżkiem. To kompletne rozwiązanie tworzą dwa siłowniki połączone w jedno urządzenie ze zintegrowaną skrzynką kontrolną. 

Jednostka oferuje pełną swobodę dopasowania do konstrukcji na przykład łóżka wypoczynkowego bez uszczerbku dla estetyki.

TWINDRIVE, w skrócie TD
Nazwy modeli siłowników podwójnych LINAK zaczynają się od liter TD. TD to skrót od TWINDRIVE® i oznacza produkt najwyższej jakości, z której słynie firma LINAK.

Różne warianty do różnych rozwiązań
Oparty na działaniu innowacyjnego siłownika podwójnego TD4, system jest dostępny w co najmniej czterech różnych wariantach. Wybór systemu zwykle zależy od uwarunkowań konstrukcyjnych.

TD4 Standard – idealny do łóżek ze stelażem listwowym i materacem w standardowym rozmiarze. Zapewnia niezbędną regulację położenia oparcia pleców i nóg. 

TD4 Advanced – wersja zaawansowana przeznaczona do łóżek wymagających większej liczby siłowników i akcesoriów. Siłownik TD4 Advanced umożliwia wprowadzenie dodatkowej skrzynki kontrolnej, przez co poszerza zakres możliwości regulacji. 

TD4+ Standard – model siłownika TD4 Standard, który pozwala zwiększyć udźwig z 4500 N do 6000 N.

TD4+ Advanced – model siłownika TD4 Advanced, który pozwala zwiększyć udźwig z 4500 N do 6000 N.

Aby porównać cechy poszczególnych rozwiązań na bazie systemu TD4 i wybrać rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb, prosimy o zapoznanie się z zaprezentowanym poniżej zestawieniem.

Porównanie siłowników TWINDRIVE TD4

Filmy

LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

LINAK – produkcja według światowych standardów play-icon

LINAK – produkcja według światowych standardów

Pliki

Przegląd produktów HOMELINE

Sprawdź różnorodność systemów TWINDRIVE, które charakteryzuje cicha praca oraz małe wymiary zabudowy i które znajdują zastosowanie zarówno w łóżkach ze stelażem listwowym, jak i w łóżkach materacem sprężynowym.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.