System

Standardowe systemy siłowników do mebli wypoczynkowych

System siłowników w wersji Standard jest przeznaczony do łóżek z regulacją położenia oparć dla pleców i nóg i równoczesnym dostępem do wielu nowoczesnych rozwiązań, takich jak oświetlenie pod łóżkiem i napęd równoległy.

System w wersji Standard składa się z siłownika podwójnego LINAK® TWINDRIVE™ w wersji Standard i odpowiedniego pilota wraz z niezbędnym okablowaniem.

Siłowniki LINAK® TWINDRIVE® w wersji Standard odznaczają się niskim poziomem hałasu oraz niewielkimi wymiarami zabudowy, które pozostawiają do dyspozycji maksymalną ilość wolnej przestrzeni pod łóżkiem. Jest to urządzenie 2 w 1: dwa siłowniki połączone w jedno urządzenie ze zintegrowaną skrzynką kontrolną.

Jednostka znajduje najczęściej zastosowanie w łóżkach wypoczynkowych, komponując się idealnie z konstrukcją łóżka bez uszczerbku dla jego estetyki.

TWINDRIVE, w skrócie TD
Wszystkie siłowniki podwójne LINAK mają w swojej nazwie oznaczenie TD. Jest to skrót od TWINDRIVE ® i oznacza produkt znany z jakości LINAK.

Różne warianty do różnych rozwiązań
Innowacyjny siłownik podwójny LINAK TWINDRIVE™ w wersji Standard stanowi bazę dla co najmniej dwóch różnych wariantów systemu. Dobór wariantu odpowiedniego do danej aplikacji będzie podyktowany ogólną konstrukcją łóżka.

Siłownik TD4 Standard nadaje się idealnie do łóżek ze stelażem listwowym z materacem o standardowych wymiarach, w których zachodzi konieczność regulacji oparć pleców i nóg.

Siłownik TD5 Standard sprawdzi się w łóżkach z materacem sprężynowym z uwagi na to, że oferuje udźwig do 7000 N z możliwością regulacji położenia oparć pleców i nóg.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

LINAK – produkcja według światowych standardów play-icon

LINAK – produkcja według światowych standardów

LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji play-icon

LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji

Pliki

Przegląd produktów HOMELINE

Sprawdź różnorodność systemów TWINDRIVE, które charakteryzuje cicha praca oraz małe wymiary zabudowy i które znajdują zastosowanie zarówno w łóżkach ze stelażem listwowym, jak i w łóżkach materacem sprężynowym.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.