Desk Frame 1 to kompletne rozwiązanie do biurek z kolumnami podnoszącymi LINAK
Technologie i trendy

LINAK Desk Frame 1 – wszystko, czego potrzeba, aby zbudować ramę biurka do pracy stojąco-siedzącej

Zestaw Desk Frame 1 to koncepcja ułatwiająca wprowadzenie elektrycznego napędu i stworzenie nowoczesnego stanowiska do pracy stojąco-siedzącej w oparciu o jakość, z której słynie firma LINAK. Trzy gotowe opakowania zapewniają ogrom możliwości w zakresie projektowania w połączeniu z pełną elastycznością.


Zestaw Desk Frame 1 (DF1) dostarcza wielu korzyści wynikających z posiadania jednego źródła zaopatrzenia i został opracowany z myślą o ułatwieniu Ci pracy; połącz ze sobą ramę górną w technologii LINAK Kick & Click™, zestaw DESKLIFT™ SetPack (zawierający dwie kolumny podnoszące, skrzynkę kontrolną, panel biurkowy i kable) oraz zestaw DESKLIFT™ Feet. Oto zestaw Desk Frame 1 – koncepcja jednego zestawu do wszystkich zastosowań od firmy LINAK. DF1 to kompletny pakiet obejmujący wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć własne biurko do pracy siedząco-stojącej z elektryczną regulacją wysokości. Pozostaje tylko dodać blat.

LINAK Desk Frame 1
RAMA. Kick & Click™ 
Rama górna w technologii LINAK Kick & Click™ to prawdopodobnie najbardziej intuicyjny i najszybszy na rynku sposób montażu biurka z kolumnami podnoszącymi. Nie potrzeba narzędzi, wkrętów ani śrub – rama górna mocowana jest na zatrzask w technologii Kick & Click. Dostępne trzy wersje. 
 
LINAK Desk Frame 1

NOGI. DL SetPack
Zestaw DESKLIFT ™ SetPack (DL SetPack) to gotowy pakiet obejmujący wszystkie elektryczne podzespoły. Zawiera on dwie kolumny podnoszące, panel biurkowy, skrzynkę kontrolną i niezbędne kable. Oznacza to, że producent otrzymuje wszystko, czego potrzebuje do wprowadzenia systemu elektrycznego w połączeniu z bezkompromisową swobodą projektowania wynikającą z faktu, że każda część jest dostępna w różnych wariantach. Do wyboru są kolumny o okrągłym, kwadratowym lub prostokątnym przekroju w trzech standardowych kolorach oraz kilka różnych paneli biurkowych.

 
LINAK Desk Frame 1

Stopy. DL Feet
DESKLIFT™ Feet (DL Feet) to zestaw stóp do biurek z regulacją wysokości. Stopy dostępne są w dwóch standardowych długościach i różnych szerokościach, zależnie od konstrukcji kolumn podnoszących LINAK. Ponadto do wyboru są dwa rozwiązania montażowe – zewnętrzne i wewnętrzne.

 

LINAK to pojedyncze źródło zaopatrzenia
Pod wieloma względami koncepcja LINAK Desk Frame 1 stanowi dopełnienie jednego z najbogatszych na rynku katalogów produktów dla systemów elektrycznych do mebli biurowych z regulacją położenia. Już wcześniej oferta produktowa firmy LINAK pozwalała na tworzenie najbardziej zaawansowanych stanowisk roboczych z oprogramowaniem PIEZO™ Anti-Collision™, a także energooszczędnych i ekologicznych biurek w oparciu o technologię ZERO™ oraz kable wykonane w technologii LINAK PVC-Free™.

Zestaw DF1 wprowadza nowy wymiar do oferty kolumn podnoszących, paneli biurkowych, technologii, aplikacji na urządzenia mobilne i innych programów – tj. możliwość dostosowywania rozwiązań do oczekiwań rynkowych.

Zobacz przykład realizacji: „Klienci osiągają skrócenie czasu montażu dzięki nowemu systemowi Kick & Click” 

Filmy

Desk Frame 1: Jak przeprowadzić montaż biurka play-icon

Desk Frame 1: Jak przeprowadzić montaż biurka

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1 play-icon

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Broszura poświęcona systemowi Kick & Click

Z broszury można dowiedzieć się więcej na temat wyjątkowości rozwiązania Kick & Click.

Więcej o stołach biurowych

Elektryczna regulacja stołu biurowego idealnie harmonizuje z dynamicznym i nowoczesnym stylem pracy.

Broszura poświęcona rozwiązaniu Desk Frame 1

Poznaj rozwiązanie LINAK Desk Frame 1 obejmujące wszystkie elementy potrzebne do zbudowania kompletnej ramy biurka z elektryczną regulacją wysokości do pracy stojąco-siedzącej. Rozwiązanie składa się z trzech zestawów: ramy górnej w technologii Kick & Click™, zestawu DL SetPack (zawierającego dwie kolumny podnoszące, skrzynkę kontrolną, panel biurkowy i kable) oraz zestawu DL Feet.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.