Technologie i trendy

LINAK 5-year Warranty™

Pragnąc zapewnić producentów i użytkowników o naszej wiarygodności biznesowej, opatrzyliśmy produkty LINAK znakiem pięcioletniej gwarancji niezawodnego działania.

Rozwiązania na bazie siłowników z pięcioletnią gwarancją
W LINAK jesteśmy przekonani, że jakość ma znaczenie. Nie uznajemy żadnych kompromisów w sferze dokładności. Klienci LINAK też nie powinni. Pragnąc dać wyraz pewności jakości naszych wyrobów, oferujemy pięcioletnią gwarancję na wszystkie produkty* segmentu DESKLINE® do kuchni, biurek i stanowisk roboczych – oraz szeregu innych zastosowań.

Prawdopodobieństwo wystąpienia roszczenia gwarancyjnego jest jednak niewielkie. Każdy produkt LINAK jest poddawany rygorystycznym testom, a nasz wskaźnik DPPM (liczba wadliwych części na milion) jest wyjątkowo niski. Zawdzięczamy to wysokiej jakości podzespołów i światowej klasy obiektom produkcyjnym oraz wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom.

Innymi słowy: standardowo nasze produkty są objęte pięcioletnią gwarancją. Należy spodziewać się, że rozwiązania i systemy, które powstają na bazie produktów LINAK, będą co najmniej równie wysokiej jakości.

* Z wyjątkiem akumulatorów, które podlegają dwunastomiesięcznej gwarancji.

Pliki

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.