System

Systemy siłowników do zabudowy

Systemy siłowników do zabudowy LINAK to idealny wybór dla osób konstruujących biurka lub stanowiska robocze z regulacją wysokości, ponieważ zapewniają pełną swobodę projektowania.

Systemy siłowników do zabudowy do biurek i stanowisk roboczych
Siłownik do zabudowy to idealny wybór dla osób podejmujących się zaprojektowania i stworzenia systemu prowadzenia na bazie siłowników. Zapewnia optymalną dowolność w zakresie konstrukcji, dostarczając jednocześnie korzyści związane z funkcjonalnością systemów LINAK, w tym bezgłośną i płynną pracę.

Rozwiązania LINAK oznaczają mnóstwo możliwości
Są różne potrzeby i wymagania. Wybór produktu z oferty LINAK dla danego rozwiązania podyktowany jest potrzebami. Na przykład:
  • Aby stworzyć system liniowy z szerokim zakresem regulacji, należy sięgnąć po model DB14.
  • Aby uzyskać szeroki zakres regulacji z wykorzystaniem siłownika z obudową silnika, należy wybrać model DB6.
  • Model DB5 to z kolei sposób na uzyskanie standardowego zakresu regulacji z wykorzystaniem siłownika z obudową silnika.
Prosty montaż na zasadzie Plug & Play™
Systemy siłowników są systemami w prawdziwym tego słowa znaczeniu – tzn. wszystkie elementy doskonale do siebie pasują, a ich montaż przebiega błyskawicznie na zasadzie Plug & Play. Oznacza to, że siłowniki do zabudowy są kompatybilne ze wszystkimi skrzynkami kontrolnymi i jednostkami obsługowymi – zapewniając w ten sposób pełną swobodę projektowania rozwiązania.
LINAK DESKLINE – najnowocześniejsza technologia produkcji play-icon

LINAK DESKLINE – najnowocześniejsza technologia produkcji

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

DB5 – karta danych produktu

Zobacz kartę danych produktu w wersji online lub pobierz dokument w formacie PDF.

DB6 – karta danych produktu

Zobacz kartę danych produktu w wersji online lub pobierz dokument w formacie PDF.

DB14 – karta danych produktu

Zobacz kartę danych produktu w wersji online lub pobierz dokument w formacie PDF.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.