Skontaktuj się z Nami Tutaj
Szpital

Sprzęt rentgenowski

Siłowniki i kolumny podnoszące LINAK zapewniają precyzyjną regulację w nowoczesnym sprzęcie rentgenowskim.

Rozwiązanie na bazie siłowników elektrycznych do sprzętu rentgenowskiego w szpitalach

Rozwiązania na bazie siłowników do sprzętu rentgenowskiego

Operacje medyczne wiążą się z wykorzystaniem coraz bardziej zaawansowanych narzędzi. Personel medyczny jest w stanie wykonywać coraz bardziej skomplikowane procedury, ale wymagają one wsparcia od strony sprzętu. Dla radiologa zasadnicze znaczenie ma dostęp do wydajnego i trwałego sprzętu, który zapewnia najwyższy poziom efektywności oraz jakości terapii. Rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych to źródło wielu korzyści, w tym:

  • dużej mocy na potrzeby precyzyjnego pchania/ciągnięcia;
  • dostępu do rozwiązań zatwierdzonych do użytku medycznego i zapewniających wygodne zarządzanie okablowaniem;
  • prostego dostępu do szerokiej oferty produktowej i kilkudziesięcioletniego doświadczenia.

Współczesna aparatura rentgenowska musi zapewniać maksymalnie wysoki poziom dokładności ustalania pozycji. Kluczem do realizacji tego celu jest połączenie dostatecznie dużej mocy i zaawansowanych paneli obsługowych umożliwiających wykonywanie jednocześnie kilku poleceń regulacji. W LINAK staramy się odpowiadać na potrzeby użytkowników współczesnej aparatury rentgenowskiej, tworząc wydajne rozwiązania siłownikowe, które idealnie nadają się do realizacji postawionych przed nimi zadań.

 

Zyskaj większą moc i złożone schematy ruchu
Niezależnie od tego, czy aparat rentgenowski jest wyposażony w ramię C, czy też obejmuje ruchomy stół z lampą rentgenowską zamocowaną do sufitu, podstawowe znaczenie dla prawidłowego wykonania badań ma precyzja ustalania położenia, a oprócz tego także elastyczność i szybkość. W ramach rozwiązania LINAK zyskujesz specjalistyczne kolumny podnoszące i spersonalizowane oprogramowanie, które zapewnią Ci dokładnie to, czego potrzebujesz.

Wytrzymałe rozwiązania dopuszczone do użytku medycznego
Zanim system siłownikowy LINAK trafi na rynek, każda jego część jest poddawana wyjątkowo rygorystycznym testom. Wszystkie produkty spełniają wymogi odnośnych międzynarodowych norm medycznych, co stanowi gwarancję dłuższej żywotności oraz wyeliminowania wszelkich niezaplanowanych serwisów. Dodatkowym atutem z punktu widzenia utrzymania wysokiego poziomu higieny są: pomysłowe zarządzanie okablowaniem i konstrukcja ułatwiająca czyszczenie. 

Szeroka oferta produktowa i kilkudziesięcioletnie doświadczenie LINAK
Od ponad 30 lat w LINAK tworzymy rozwiązania na bazie elektrycznych siłowników liniowych do wielu zastosowań w obszarze opieki medycznej. W naszej ofercie znaleźć można produkty stanowiące odpowiedź na niemal każdą potrzebę. Dzięki obecności w 35 krajach jesteśmy także gotowi do dzielenia się z klientami wiedzą oraz znajomością lokalnego rynku. 

Czytaj więcej
BL1 - CO61 - HD80
Kolumna podnosząca LC3 ustanawia standard dla podnoszenia pionowego play-icon

Kolumna podnosząca LC3 ustanawia standard dla podnoszenia pionowego

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Kolumna podnosząca LC3 ustanawia standard dla podnoszenia pionowego

Zapewnia cichy, mocny i bezpieczny napęd w zaawansowanych urządzeniach medycznych, takich jak stoły operacyjne, fotele zabiegowe i aparatura rentgenowska.

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Rozwiązania dla szpitali

Systemy siłowników LINAK zapewniają ergonomiczną regulację łóżek szpitalnych, leżanek i stołów zabiegowych oraz podnośników pacjenta z możliwością wprowadzenia dodatkowych akcesoriów w ramach rozwiązania Intelligent Care Solutions™.

Czytaj więcej
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt