Szpital

Podnośniki pacjenta w szpitalach

Siłowniki LINAK umożliwiają podnoszenie, regulację separatora nóg oraz płynny ruch zawiesi w nowoczesnych podnośnikach pacjenta.

Zobacz film
Podnośniki pacjenta

Systemy siłowników do podnośników pacjenta

Obecnie dwa trendy rysują się bardzo wyraźnie. Przyszłość stoi pod znakiem poważniejszych wyzwań, jakimi są postępujące starzenie się społeczeństwa i rosnąca liczba osób cierpiących na otyłość. Rodzi to ogólną potrzebę zapewnienia wyższych standardów opieki. Przepisy dotyczące sprzętu i narzędzi medycznych są stale zaostrzane, czego wyrazem są nowe standardy wydajności produktów. Niemniej wszyscy pacjenci mają niezmiennie prawo do należytej opieki w szpitalu. Zastosowanie siłowników LINAK w podnośnikach pacjenta zapewnia możliwość płynnej regulacji i przynosi szereg konkretnych korzyści.

  • Funkcje zwiększające bezpieczeństwo i brak konieczności konserwacji
  • Produkty spełniające obowiązujące normy ułatwiające klientom uzyskanie wymaganych aprobat
  • Możliwość współpracy z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu

Bez względu na to, czy potrzebne jest proste rozwiązanie w zakresie podnoszenia, czy też zaawansowany system oferujący szereg inteligentnych rozwiązań, oferta firmy LINAK pozwala stworzyć atrakcyjne rozwiązanie dopasowane do produktu klienta. Mocne siłowniki podnoszące i stabilna, wyważona konstrukcja z separatorem nóg gwarantują płynność ruchu. Akcesoria zwiększające wartość, takie jak przyrząd serwisowy SDT, sprawiają, że hospitalizacja jest bardziej opłacalna, a czas przestojów podnośnika ograniczony do niezbędnego minimum.

Wyższy poziom bezpieczeństwa i ograniczenie konserwacji do minimum
Dążenie do wyeliminowania zagrożeń poprzez stosowanie sprzętu medycznego jest kwestią kluczową dla całego sektora opieki oraz w nie mniejszym stopniu dla firmy LINAK. Wszystkie systemy LINAK są poddawane seriom wymagających testów, które mają na celu zapewnienie trwałości produktów i ich niezawodnego działania przez cały okres eksploatacji. Potrzeba konserwacji została ograniczona do minimum, a wprowadzenie akcesoriów, takich jak np. przyrząd serwisowy SDT, umożliwia odczyt danych o stanie urządzenia i pozwala planować czynności serwisowe w ustawowo wyznaczonych przedziałach czasowych. Nasze rozwiązania z zabezpieczeniem na wypadek awarii gwarantują bezpieczną pracę podnośników pacjenta.

Systemy zapewniające zgodność z obowiązującymi normami
Przepisy w zakresie bezpieczeństwa pacjenta i personelu są stale zaostrzane. Sprzęt, taki jak podnośniki pacjenta, musi posiadać określone certyfikaty i atesty. Bezpieczeństwo pacjenta jest dla nas w LINAK priorytetem. Systemy siłowników LINAK są poddawane testom i posiadają świadectwo zgodności z międzynarodowymi normami medycznymi – IEC 60601-1: 2005 (3. edycja), ANSI/AAMI ES60601-1:2005 (3. edycja) oraz CAN/CSA-22.2 nr 60601-1:2008. Ma to na celu zapewnienie klientom w prosty sposób zgodności z normą EN10535 dla podnośników pacjenta.

Ponad 30 lat budowanego globalnie doświadczenia
Oferta firmy LINAK to nie tylko szeroki wachlarz produktów. To także wsparcie globalnej sieci biur handlowych, rozwijanej systematycznie w ciągu ponad 30 lat naszej działalności. Dzięki temu firma LINAK może wspierać swoich klientów w niemal każdym zakątku globu, oferując im produkty, pomoc i dogłębną znajomość lokalnego rynku.

Czytaj więcej
System do podnośników pacjenta
LINAK: Bezpieczeństwo przenoszenia pacjentów play-icon

LINAK: Bezpieczeństwo przenoszenia pacjentów

LINAK: Pilot do podnośnika pacjenta play-icon

LINAK: Pilot do podnośnika pacjenta

LINAK: Akumulatory i skrzynki kontrolne do podnośników pacjenta play-icon

LINAK: Akumulatory i skrzynki kontrolne do podnośników pacjenta

Film poświęcony siłownikowi LA40 play-icon

LA40

Nowy ergonomiczny pilot LINAK HB30 do podnośników pacjenta play-icon

Nowy ergonomiczny pilot LINAK HB30 do podnośników pacjenta

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

Pliki

Systemy siłowników do podnośników pacjenta

Bezpieczne przenoszenie pacjenta i prawidłowa ergonomia. System do podnośników pacjenta to gwarancja uproszczenia produkcji, użytkowania oraz serwisowania. Bezpieczeństwo pacjenta jest dla nas w LINAK priorytetem.

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Rozwiązania dla szpitali

Systemy siłowników LINAK zapewniają ergonomiczną regulację łóżek szpitalnych, leżanek i stołów zabiegowych oraz podnośników pacjenta z możliwością wprowadzenia dodatkowych akcesoriów w ramach rozwiązania Intelligent Care Solutions™.

Czytaj więcej

Systemy do podnośników pacjenta

Systemy siłownikowe LINAK umożliwiają płynne podnoszenie i regulację podnośników pacjenta, zapewniając wzrost bezpieczeństwa i ergonomii pracy personelu medycznego. Specyfikacja systemu zależy od potrzeb i wymagań klienta. Nacisk położony może zostać na moc, prędkość, poziom hałasu lub liczbę kanałów (siłowników). Domyślnie systemy LINAK zapewniają napęd podnośników pacjenta w trzech różnych konfiguracjach, z których każda umożliwia zastosowanie kilku różnych rozwiązań. Mowa tu o konfiguracjach: podstawowej, średnio zaawansowanej lub zaawansowanej.

Filmy poświęcone podnośnikom pacjenta

Dowiedz się więcej o technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w podnośnikach pacjenta. Obejrzyj nasze filmy i zaczerpnij inspiracji.

LINAK: Bezpieczeństwo przenoszenia pacjentów play-icon

LINAK: Bezpieczeństwo przenoszenia pacjentów

LINAK: Pilot do podnośnika pacjenta play-icon

LINAK: Pilot do podnośnika pacjenta

LINAK: Akumulatory i skrzynki kontrolne do podnośników pacjenta play-icon

LINAK: Akumulatory i skrzynki kontrolne do podnośników pacjenta

Film poświęcony siłownikowi LA40 play-icon

LA40

Nowy ergonomiczny pilot LINAK HB30 do podnośników pacjenta play-icon

Nowy ergonomiczny pilot LINAK HB30 do podnośników pacjenta

Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.