Skontaktuj się z Nami Tutaj
Szpital

Leżanki i stoły w szpitalach

Siłowniki LINAK umożliwiają płynną regulację wysokości oraz oparć w nowoczesnych stołach i leżankach zabiegowo-diagnostycznych.

Leżanki i stoły zabiegowo-diagnostyczne

Rozwiązania na bazie siłowników do leżanek i stołów z napędem elektrycznym

Szpitale na całym świecie stają przed koniecznością poszukiwania sposobów na poprawę warunków pracy personelu medycznego. Szczególnie ważna jest poprawa ergonomii w celu ograniczenia bólu pleców i schorzeń kręgosłupa, które stanowią bardzo częste dolegliwości wśród personelu medycznego. Coraz większa liczba pacjentów z otyłością jeszcze bardziej uzasadnia tę potrzebę. Wybór siłowników LINAK zapewniających niezawodną regulację położenia z myślą o poprawie komfortu pacjentów i ergonomii pracy personelu medycznego zapewnia producentom oryginalnego sprzętu szereg istotnych korzyści.

  • Swoboda projektowania dzięki szerokiej ofercie produktowej
  • Sprawdzone i przetestowane systemy zapewniające zgodność z odpowiednimi normami
  • Możliwość współpracy z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu

Personel pracujący przy stołach i leżankach zabiegowo-diagnostycznych często musi przyjmować niewygodną pozycję ciała. Może to prowadzić do bolesnych schorzeń kręgosłupa i częstych nieobecności w pracy, a w dłuższej perspektywie – do wzrostu kosztów ponoszonych przez szpitale. Wyposażenie konstrukcji leżanki lub stołu w siłowniki elektryczne obniża poziom takiego ryzyka oraz podnosi komfort pacjentów poprzez wprowadzenie płynnej regulacji wysokości oraz możliwości zmiany ustawienia oparć dla głowy i nóg.

Swoboda projektowania i duży wybór akcesoriów
Firma LINAK oferuje bardzo szeroki wybór wysoce specjalistycznych elektrycznych siłowników liniowych i rozwiązań na bazie systemów siłownikowych. Bez względu na to, czy potrzebny jest prosty system regulacji wysokości pracujący w układzie równoległym lub nożycowym, czy też rozwiązanie dwukolumnowe do inicjacji ruchu w górę i w dół, oferta firmy LINAK pozwoli stworzyć bezkonkurencyjne rozwiązanie. Rozwiązania LINAK pozwalają na pełną dowolność w zakresie programowania wzorców ruchu siłownika. Jako wyposażenie dodatkowe dostępnych jest wiele rozwiązań zwiększających wartość, takich jak przyrząd serwisowy SDT (Service Data Tool), który pozwala przewidywać i planować czynności serwisowe.

Sprawdzone i przetestowane systemy zapewniające zgodność z odpowiednimi normami
Zanim trafią na rynek, wszystkie rozwiązania LINAK są poddawane rygorystycznym testom nie tylko po to, aby uzyskać wymagane aprobaty, ale także aby zagwarantować dłuższą żywotność oraz wyeliminować wszelkie nieplanowane serwisy. Wszystkie produkty LINAK spełniają wymogi odnośnych międzynarodowych norm medycznych.

Współpraca z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu
Od ponad 30 lat firma LINAK systematycznie opracowuje systemy i rozwiązania oparte na zastosowaniu elektrycznych siłowników liniowych. Prowadzone od początku prace badawczo-rozwojowe zapewniły nam globalną obecność i pozwoliły zdobyć rozległą wiedzę na temat specyfiki rynku. Wsłuchując się uważnie w głos producentów, firma LINAK stara się być wszechstronnym partnerem zdolnym do opracowania niestandardowych rozwiązań odpowiadających potrzebom danego klienta.

Czytaj więcej
Systemy do leżanek i stołów

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Funkcjonalność i przemyślana konstrukcja leżanek i stołów zabiegowych z regulacją wysokości play-icon

Funkcjonalność i przemyślana konstrukcja

Film poświęcony siłownikowi LA40 play-icon

LA40

Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

Pliki

Więcej o leżankach i stołach

Funkcjonalność i ergonomia to wymogi stawiane współczesnym leżankom zabiegowo-diagnostycznym.

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Rozwiązania dla szpitali

Systemy siłowników LINAK zapewniają ergonomiczną regulację łóżek szpitalnych, leżanek i stołów zabiegowych oraz podnośników pacjenta z możliwością wprowadzenia dodatkowych akcesoriów w ramach rozwiązania Intelligent Care Solutions™.

Czytaj więcej

Systemy do leżanek i stołów z elektryczną regulacją

Systemy siłownikowe LINAK umożliwiają płynne podnoszenie i regulację w leżankach i stołach zabiegowo-diagnostycznych, zapewniając prawidłowe warunki pracy personelu medycznego. Specyfikacja systemu zależy od potrzeb i wymagań klienta. Niezależnie od tego, czy napęd stołu lub leżanki zabiegowo-diagnostycznej ma być realizowany przez system podstawowy, czy bardziej zaawansowany układ, dostosowany do specyfiki danego zastosowania, asortyment firmy LINAK pozwala na odpowiednie skonfigurowanie systemu przy zastosowaniu jednego z trzech różnych rozwiązań: podstawowego, średnio zaawansowanego lub zaawansowanego.

Filmy poświęcone leżankom i stołom zabiegowo-diagnostycznym

Dowiedz się więcej o technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w leżankach i stołach zabiegowo-diagnostycznych. Obejrzyj nasze filmy i zaczerpnij inspiracji.

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK play-icon

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt