Skontaktuj się z Nami Tutaj
Szpital

Fotele zabiegowe w szpitalach

Rozwiązania na bazie siłowników firmy LINAK zapewniają płynną i łatwą regulację wysokości siedziska oraz oparć dla nóg i pleców w fotelach zabiegowych.

Fotele zabiegowo-diagnostyczne

Rozwiązania na bazie siłowników do foteli zabiegowych

Choroby spowodowane niewłaściwym trybem życia stawiają przed szpitalami coraz więcej wyzwań. Otyłość jest problemem ogólnoświatowym, który przekłada się na wzrost liczby pacjentów wymagających stosownych zabiegów. Fotele zabiegowe są wykorzystywane w najróżniejszych miejscach, w tym m.in. w punktach krwiodawstwa, stacjach dializ i ambulatoriach zabiegowych. Zastosowanie rozwiązań na bazie siłowników firmy LINAK w nowoczesnych fotelach zabiegowych zapewnia większą wygodę pacjentowi i poprawia ergonomię pracy personelu medycznego, a producentom oryginalnego wyposażenia przynosi wiele korzyści.

  • Funkcjonalne systemy z wieloma opcjami bezpieczeństwa
  • Sprawdzone i przetestowane produkty spełniające międzynarodowe normy medyczne
  • Współpraca z globalnym partnerem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem

Rośnie liczba osób wymagających opieki, ale maleje liczba osób gotowych do jej zapewnienia. To nie tyle wizja przyszłości, co codzienna rzeczywistość, z którą zmagają się pracownicy szpitali i pacjenci na całym świecie. W związku z tym istnieje pilne zapotrzebowanie na rozwiązania będące źródłem wydajnych procesów roboczych oraz większej wygody pacjentów. Elektryczna regulacja wysokości siedziska oraz oparć dla pleców i nóg pozwala osiągnąć wyższy komfort i wyznacza nowe standardy w zakresie ergonomii.

Funkcjonalne rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb
Bogata oferta produktowa firmy LINAK zapewnia szeroką gamę możliwości. Poszczególne elementy są do siebie doskonale dopasowane, co umożliwia tworzenie rozwiązań dokładnie spełniających indywidualne potrzeby. Nieprzerwany rozwój nowych akcesoriów i funkcji, takich jak np. funkcja szybkiego zwolnienia (Quick Release, QR), dodatkowo przyczynia się do spełnienia specyficznych wymagań w obszarze bezpieczeństwa.

Sprawdzone i przetestowane siłowniki o minimalnym zapotrzebowaniu na serwisowanie
Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom. Ma to na celu zapewnienie wytrzymałości i wysokiej wydajności w całym okresie eksploatacji siłownika. Akcesoria, takie jak przyrząd serwisowy SDT (Service Data Tool), umożliwiają eksport danych o stanie urządzenia i przeprowadzenie konserwacji profilaktycznej. Testowane i atestowane produkty marki LINAK spełniają międzynarodowe normy medyczne. Ułatwia to naszym klientom uzyskanie atestów medycznych dla ich rozwiązań.

Kompleksowa obsługa przez doświadczonego partnera
Od ponad 30 lat firma LINAK systematycznie udoskonala swoje systemy na bazie siłowników elektrycznych oraz wprowadza akcesoria zapewniające jeszcze większą wartość dodaną. Pozwala to producentom oryginalnego wyposażenia korzystać z oferty jednego dostawcy przy zakupie systemów siłowników, które są kompatybilne z każdym fotelem zabiegowym – od najbardziej zaawansowanych konfiguracji po podstawowe rozwiązania, za każdym razem dostosowane do konkretnych wymogów klienta.

Czytaj więcej
System do foteli zabiegowych
Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK play-icon

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Rozwiązania dla szpitali

Systemy siłowników LINAK zapewniają ergonomiczną regulację łóżek szpitalnych, leżanek i stołów zabiegowych oraz podnośników pacjenta z możliwością wprowadzenia dodatkowych akcesoriów w ramach rozwiązania Intelligent Care Solutions™.

Czytaj więcej

Systemy do foteli zabiegowych

Systemy siłownikowe LINAK umożliwiają płynne podnoszenie i regulację foteli zabiegowych, zapewniając wygodę pacjenta i prawidłowe warunki pracy personelu medycznego. Istnieją różne typy systemów, podobnie jak różne są potrzeby klientów. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – podstawowe lub zaawansowane rozwiązania do zastosowań w fotelach zabiegowych. Domyślnie systemy LINAK zapewniają napęd foteli zabiegowych w trzech różnych konfiguracjach, z których każda umożliwia zastosowanie kilku różnych rozwiązań. Mowa tu o konfiguracjach: podstawowej, średnio zaawansowanej lub zaawansowanej.

Filmy poświęcone fotelom zabiegowo-diagnostycznym

Dowiedz się więcej o technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w fotelach zabiegowych i diagnostycznych. Obejrzyj nasze filmy i zaczerpnij inspiracji.

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK play-icon

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt