Skontaktuj się z Nami Tutaj
Szpital

Łóżka szpitalne

Systemy siłowników LINAK zapewniają płynną, ergonomiczną i cichą regulację wysokości oraz położenia oparcia nóg i pleców. Oferują także wiele funkcji podnoszących wartość łóżek szpitalnych.

Łóżka szpitalne

Rozwiązania na bazie siłowników do łóżek szpitalnych

W dzisiejszym świecie szpitale odnotowują nieustanny wzrost liczby pacjentów przypadających na jednego członka personelu medycznego. Największą grupę pacjentów szpitali stanowią obecnie osoby starsze, otyłe i cierpiące na choroby wielonarządowe. W obliczu tych faktów pojawia się więc potrzeba wprowadzenia rozwiązań, które będą źródłem większego komfortu pacjentów, bardziej ergonomicznych warunków pracy personelu i wydajnych procesów roboczych. Zastosowanie systemów siłowników LINAK pozwalających na regulację ruchu oraz wprowadzenie inteligentnych funkcji w łóżkach szpitalnych pozwoli producentom zaspokoić zapotrzebowanie na takie produkty i zapewni im szereg korzyści na konkurencyjnym rynku.

  • Szeroka oferta produktowa do każdego typu łóżka
  • Sprawdzone i przetestowane siłowniki spełniające normy medyczne
  • Współpraca z doświadczonym i profesjonalnym partnerem o globalnym zasięgu

Systemy siłowników LINAK do łóżek szpitalnych zapewniają ergonomię, komfort i wydajność. Rozwiązanie uwzględniające wszystkie trzy aspekty pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i już teraz sprostać przyszłym wyzwaniom. Takim produktem są systemy siłowników LINAK, które zapewniają płynny ruch łóżka podczas regulacji wysokości i położenia oparć. W celu uzyskania jeszcze większej wydajności możliwe jest wprowadzenie inteligentnych funkcji dodatkowych.

Specyfikacja systemu zależy od potrzeb klienta
Bogaty asortyment firmy LINAK umożliwia dostosowanie łóżka szpitalnego do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie LINAK znaleźć można zarówno proste rozwiązania z napędem elektrycznym zapewniające płynną i bezgłośną regulację ruchu, jak i bardziej zaawansowane systemy wyposażone w szereg inteligentnych funkcji, takich jak czujnik wilgoci, system wykrywania pustego łóżka, moduł ważenia i elektroniczny system kontroli hamowania.

Sprawdzone i przetestowane systemy spełniające normy medyczne
Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom dla zapewnienia trwałości i wysokiej wydajności w całym okresie eksploatacji oraz zgodności z międzynarodowymi normami medycznymi, takimi jak EN60601. Gwarancją wyższego poziomu bezpieczeństwa jest dodatkowe wyposażenie w postaci klina mechanicznego, mechanizmu szybkiego zwolnienia i nakrętki bezpieczeństwa. Wszystkie systemy do łóżek szpitalnych mogą też zostać wykonane ze stopniem szczelności IPx6 Washable.

Krótsze czasy realizacji dzięki współpracy z partnerem o globalnym zasięgu
Od ponad 30 lat firma LINAK tworzy i modernizuje elektryczne siłowniki liniowe do wielu zastosowań w obszarze opieki medycznej. Zbudowana przez ten czas globalna obecność gwarantuje klientom bliskość lokalnych oddziałów i krótkie czasy realizacji w każdym miejscu na świecie. Firma LINAK jest partnerem o globalnym zasięgu, z dużym doświadczeniem i znajomością lokalnego rynku oraz oferującym wysokiej jakości produkty.

Czytaj więcej
System do łóżek szpitalnych

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

LINAK przedstawia system podstawowy z technologią OpenBus™ do łóżek szpitalnych play-icon

LINAK przedstawia system podstawowy z technologią OpenBus™ do łóżek szpitalnych

Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

Pliki

Więcej o łóżkach medycznych

Łóżko jest naturalnym punktem wyjścia dla poszukiwań innowacyjnych sposobów na zapewnienie osobom chorym większej niezależności. Oferta produktowa LINAK doskonale sprawdza się w rozwiązaniach wykorzystywanych w łóżkach medycznych.

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

System podstawowy OpenBus™ do łóżek szpitalnych

Rozwiązania na bazie siłowników z możliwością regulacji do nowoczesnego sprzętu medycznego. Zmodernizuj analogowy system siłownikowy i sięgnij po liczne zalety technologii OpenBus™

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Rozwiązania dla szpitali

Systemy siłowników LINAK zapewniają ergonomiczną regulację łóżek szpitalnych, leżanek i stołów zabiegowych oraz podnośników pacjenta z możliwością wprowadzenia dodatkowych akcesoriów w ramach rozwiązania Intelligent Care Solutions™.

Czytaj więcej

Systemy do łóżek szpitalnych

Systemy siłownikowe LINAK zapewniają płynną regulację ruchu w łóżkach szpitalnych i zwiększają ich funkcjonalność dzięki zastosowaniu inteligentnych i podnoszących wartość rozwiązań. Specyfikacja systemu LINAK zależy od potrzeb klienta. Nacisk położony może zostać na udźwig, prędkość, poziom hałasu, liczbę kanałów (siłowników) lub akcesoria. Firma LINAK dostarcza wszechstronne systemy – od podstawowych po zaawansowane – spełniające wszelkie potrzeby rynkowe. Poniżej przedstawiamy trzy przykłady rozwiązań.

Filmy poświęcone łóżkom szpitalnym

Dowiedz się więcej o technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w łóżkach szpitalnych. Obejrzyj nasze filmy i zaczerpnij inspiracji.

LINAK przedstawia system podstawowy z technologią OpenBus™ do łóżek szpitalnych play-icon

LINAK przedstawia system podstawowy z technologią OpenBus™ do łóżek szpitalnych

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK play-icon

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK

Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.