Skontaktuj się z Nami Tutaj
Szpitale

Rozwiązania dla szpitali

Systemy siłowników LINAK zapewniają ergonomiczną regulację łóżek szpitalnych, leżanek i stołów zabiegowych oraz podnośników pacjenta z możliwością wprowadzenia dodatkowych akcesoriów w ramach rozwiązania Intelligent Care Solutions™.

Systemy siłowników do zastosowań w szpitalach

Wraz z wydłużeniem przeciętnej oczekiwanej długości życia wzrasta zapadalność na choroby związane ze stylem życia u osób w podeszłym wieku. Oprócz tego rośnie także liczba pacjentów cierpiących na otyłość, co stanowi dodatkowe obciążenie dla personelu medycznego. Wyposażenie sprzętu stosowanego w szpitalach w systemy siłowników LINAK pozwoli podnieść komfort pacjentów i zarazem poprawić ergonomię pracy personelu lekarskiego i pielęgniarskiego, a producentom sprzętu umożliwi wzbogacenie oferty o szereg bezkonkurencyjnych zastosowań i istotnych korzyści.

  • Sprawdzone i przetestowane produkty spełniające międzynarodowe normy medyczne
  • Globalna obecność producenta i wsparcie LINAK
  • Rozwiązania Intelligent Care Solutions z technologią przyszłości

W związku z tym, że rośnie liczba osób wymagających opieki przy malejącej liczbie osób gotowych do jej zapewnienia, istotne jest myślenie perspektywiczne. Szpitale potrzebują znacznie bardziej ergonomicznych rozwiązań, które pozwolą personelowi poświęcić czas na opiekę nad pacjentami. Systemy siłowników LINAK umożliwiają płynną regulację podnośników pacjenta, wysokości leżanek i stołów zabiegowych oraz łóżek szpitalnych, a także położenia oparć pleców i nóg. Zostały zaprojektowane z myślą o wyeliminowaniu zagrożeń związanych z podnoszeniem, umożliwiając pacjentom samodzielne dostosowanie ustawienia łóżka, co odciąża personel medyczny, który w zamian zyskuje więcej czasu na zajęcie się pacjentem.

Przetestowane i atestowane systemy siłowników z gwarancją niezawodności
Rozwiązania przeznaczone do zastosowań w opiece medycznej muszą być niezwykle wytrzymałe. Bezpieczeństwo ma znaczenie zasadnicze, a materiały muszą odznaczać się wysoką odpornością na mycie przy użyciu silnych detergentów. Równocześnie łóżka i podnośniki są niezbędne w przenoszeniu cięższych pacjentów, którzy także zasługują na wyższy poziom komfortu. Wszystkie produkty LINAK są poddawane serii wnikliwych testów, potwierdzających ich pełną zgodność z międzynarodowymi normami medycznymi.

Pomoc i profesjonalne wsparcie w zasięgu ręki
Posiadając przedstawicielstwa w ponad 35 krajach, firma LINAK jest zawsze blisko klienta. Dzięki temu jesteśmy zawsze dostępni, możemy szybko reagować i dzielić się wiedzą na temat lokalnego rynku. Staramy się być zaufanym partnerem, wrażliwym na potrzeby klientów i świadczącym usługi na optymalnym poziomie.

Innowacyjność z rozwiązaniami Intelligent Care Solutions
Uważne słuchanie opinii klientów i otwartość na nowe pomysły jest częścią tego, kim jesteśmy. Ponieważ zarówno potrzeby społeczeństwa, jak i wygania prawne ulegają ciągłym zmianom, nowe technologie wymagają podjęcia stosownych działań w kierunku ich bezpiecznego wdrożenia. Zgodnie z hasłem Care for Tomorrow Today™ w LINAK już dzisiaj budujemy lepszą przyszłość. To właśnie z tego powodu inteligentne rozwiązania cyfrowe i komunikacyjne są obecne w naszych produktach. Wierzymy, że to do nich należy przyszłość.

Funkcjonalność i przemyślana konstrukcja leżanek i stołów zabiegowych z regulacją wysokości play-icon

Funkcjonalność i przemyślana konstrukcja

LINAK przedstawia system podstawowy z technologią OpenBus™ do łóżek szpitalnych play-icon

LINAK przedstawia system podstawowy z technologią OpenBus™ do łóżek szpitalnych

Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

Pliki

Więcej o noszach

Najwyższa funkcjonalność, zasilanie z akumulatora i wygoda w aplikacjach do transportu pacjentów. LINAK dostarcza rozwiązania systemowe na potrzeby noszy, łóżek transportowych oraz innych zastosowań do transportu pacjentów.

Więcej o leżankach i stołach

Funkcjonalność i ergonomia to wymogi stawiane współczesnym leżankom zabiegowo-diagnostycznym.

Więcej o łóżkach medycznych

Łóżko jest naturalnym punktem wyjścia dla poszukiwań innowacyjnych sposobów na zapewnienie osobom chorym większej niezależności. Oferta produktowa LINAK doskonale sprawdza się w rozwiązaniach wykorzystywanych w łóżkach medycznych.

System podstawowy OpenBus™ do łóżek szpitalnych

Rozwiązania na bazie siłowników z możliwością regulacji do nowoczesnego sprzętu medycznego. Zmodernizuj analogowy system siłownikowy i sięgnij po liczne zalety technologii OpenBus™

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt