Skontaktuj się z Nami Tutaj
Sprzęt medyczny

Leżanki i stoły zabiegowe

Siłowniki LINAK zapewniają płynną regulację wysokości i położenia oparcia dla pleców i nóg, umożliwiając w ten sposób uzyskane optymalnego poziomu ergonomii i komfortu.

Leżanki i stoły zabiegowo-diagnostyczne

Rozwiązania na bazie siłowników do leżanek i stołów z napędem elektrycznym

Wraz ze wzrostem liczby pacjentów sektor opieki medycznej staje przed koniecznością poszukiwania sposobów na poprawę warunków pracy personelu medycznego. Producenci, dla których zapewnienie optymalnego poziomu ergonomii jest kwestią priorytetową, mogą dzięki siłownikom LINAK oferować komfortowe i ergonomiczne leżanki/stoły zabiegowo-diagnostyczne, gwarantujące bardzo cichą pracę oraz szereg innych korzyści.

  • Swoboda wyboru wyjątkowego systemu z szerokiej oferty produktowej
  • Dostęp do sprawdzonych i przetestowanych technologii
  • Możliwość współpracy z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu

Bóle i schorzenia kręgosłupa to bardzo częste dolegliwości wśród personelu pielęgniarskiego i lekarskiego. Dlatego właśnie tak ważne jest podnoszenie ergonomii, funkcjonalności i łatwości elektrycznej regulacji leżanek/stołów zabiegowo-diagnostycznych. Firma LINAK oferuje wyjątkowe rozwiązania i systemy dla każdego typu stołu i leżanki – od podstawowych po najbardziej zaawansowane.

Elastyczne rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb
Bogaty asortyment produktów LINAK pozwala zaprojektować system spełniający wszystkie potrzeby danego zastosowania. Bez względu na to, czy potrzebny jest prosty system regulacji wysokości pracujący w układzie równoległym lub nożycowym, czy też bardziej złożona konfiguracja z regulacją oparcia dla pleców lub nóg, integracja nigdy nie będzie stanowić problemu. Wszystkie elementy doskonale do siebie pasują, są proste w montażu i zapewniają pełną swobodę już na etapie projektowania.

Mocne i sprawdzone siłowniki z gwarancją niezawodności
Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom dla zapewnienia im trwałości oraz niezawodności przy minimalnym zapotrzebowaniu na konserwację. W celu ograniczenia przestojów w wykorzystaniu leżanki lub stołu oferujemy dodatkowo przyrząd serwisowy SDT (Service Data Tool), który pozwala planować czynności serwisowe. Przyrząd SDT jest dostępny jako akcesorium opcjonalne, zwiększające wartość systemu.

Jeden dostawca wszystkich produktów
Firma LINAK ma ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu, modernizacji i sprzedaży systemów siłowników elektrycznych. Działając za pośrednictwem oddziałów na całym świecie, dbamy o zapewnienie klientom dostępu do pełnej oferty produktowej, wsparcia i wiedzy na temat lokalnych rynków. 

Czytaj więcej
Systemy do leżanek i stołów

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Funkcjonalność i przemyślana konstrukcja leżanek i stołów zabiegowych z regulacją wysokości play-icon

Funkcjonalność i przemyślana konstrukcja

Film poświęcony siłownikowi LA40 play-icon

LA40

Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK play-icon

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK

Pliki

Więcej o leżankach i stołach

Funkcjonalność i ergonomia to wymogi stawiane współczesnym leżankom zabiegowo-diagnostycznym.

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Zastosowania w sprzęcie zabiegowo-diagnostycznym

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników LINAK zapewniają płynną i cichą regulację foteli zabiegowych, leżanek i stołów, a także foteli dentystycznych i wózków inwalidzkich.

Czytaj więcej

Systemy do leżanek i stołów z elektryczną regulacją

Systemy siłownikowe LINAK umożliwiają płynne podnoszenie i regulację w leżankach i stołach zabiegowo-diagnostycznych, zapewniając prawidłowe warunki pracy personelu medycznego. Specyfikacja systemu zależy od potrzeb i wymagań klienta. Niezależnie od tego, czy napęd stołu lub leżanki zabiegowo-diagnostycznej ma być realizowany przez system podstawowy, czy bardziej zaawansowany układ, dostosowany do specyfiki danego zastosowania, asortyment firmy LINAK pozwala na odpowiednie skonfigurowanie systemu przy zastosowaniu jednego z trzech różnych rozwiązań: podstawowego, średnio zaawansowanego lub zaawansowanego.

Filmy poświęcone leżankom i stołom zabiegowo-diagnostycznym

Dowiedz się więcej o technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w leżankach i stołach zabiegowo-diagnostycznych. Obejrzyj nasze filmy i zaczerpnij inspiracji.

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK play-icon

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt